FB pixel TP pixel
Trailer k 3. řadě Stranger Things je nejsledovanějším videem Netflixu na YouTube © TMDB

Trailer k 3. řadě Stranger Things je nejsledovanějším videem Netflixu na YouTube

První plnohodnotná upoutávka k vysoce očekávané 3. řadě seriálu Stranger Things se necelý týden po svém zveřejnění stala nejsledovanějším videem Netflixu na jeho YouTube kanále. Jde o potvrzení nedočkavosti fanoušků, kteří od uzavření druhé řady netrpělivě čekají na návrat do Hawkins ve státě Indiana.

Filmové novinky

V době psaní tohoto textu již Trailer překonal hranici 22 milionů zhlédnutí a úctyhodný 1 milion vztyčených palců. S přehledem tak předstihl upoutávku k předchozí řadě, která dosud nasbírala 19 milionů zhlédnutí a jen necelých 340 tisíc pozitivních palců. Pokud si tím tvůrci náhodou dosud nebyli jistí, nyní mají pádný důkaz toho, že fanouškovská základna jejich seriálu opět pořádně narostla. Jak velký boom Stranger Things zažívají, však ještě lépe ilustruje trailer k 1. řadě, který má jen 2,6 milionu zhlédnutí a chudých 16 tisíc palců nahoru.

Třetí řada by podle tvůrců i dosud zveřejněných marketingových materiálů měla být ještě ambicióznější a větší než ta předchozí. Gró traileru je jasné – děti dospěly, léto je v plném proudu, další obludy z Upside Down jsou na obzoru, a tak není jediný důvod, proč tenhle skvěle namazaný sci-fi hororový stroj prošpikovaný nostalgií znovu nenakopnout. Stranger Things se na Netflix vrátí 4 července a my se těšíme! Co vy?

 192 zobrazení   43 se líbí
Taika Waititi namluví nájemného lovce IG-88 pro seriál Mandalorian
Taika Waititi namluví nájemného lovce IG-88 pro seriál Mandalorian
26.03.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Jon Favreau na svém Instagramu pokračuje v nenápadném „leakování“ informací o svém Star Wars seriálu Mandalorian, který připravuje pro chystanou streamovací službu Disney+. Loni v prosinci naznačil, že si v seriálu zahraje droid IG-88 z Impérium vrací úder, nyní mu přidal i hlas, který dodá „Kiwi“ Taika Waititi.

Hra o trůny: 5 scén, které herci nechtěli točit
Hra o trůny: 5 scén, které herci nechtěli točit
22.03.2019 9:00:00 | Filmové novinky

Nazvat to celé divokou jízdou by možná bylo příliš skromné. Pokud sledujete Hru o trůny od začátku, moc dobře víte, že vaše oblíbené postavy mohou kdykoliv zemřít. Chladnokrevným násilím, krví a utrpením tento silně návykový seriál rozhodně nešetří, takže je někdy obtížné jen to celé sledovat. A nyní si představte, jak zábavné musí být některé tyto pro diváky traumatizující scény točit. Pojďme se podívat na scény, jejichž natáčení se herci buď obávali, nebo se jich odmítali účastnit.

Netflix nabídne dokument Our Planet, který míří na laťku Zázračné/Modré planety
Netflix nabídne dokument Our Planet, který míří na laťku Zázračné/Modré planety
21.03.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Líbezná hudba, nezaměnitelný erudovaný hlas Sira Davida Attenborougha a dechberoucí záběry přírody a tvorů, kteří ji obývají. Řeč není o Zázračné planetě ani Modré planetě. Ve šlépějích veleúspěšných dokumentárních cyklů BBC se nyní vydává Netflix. Nacvičte si otevřená úst a rozšířené zorničky, tohle bude opět velkolepé!

3. řada Stranger Things postaví omladinu před nové příšery a hrozby
3. řada Stranger Things postaví omladinu před nové příšery a hrozby
20.03.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Netflix se dnes rozhodl zpříjemnit nám druhou polovinu týdne plnohodnotným trailerem pro 3. řadu Stranger Things, na kterou už fandové čekají nepříjemně dlouho. Prý se to čekání ale vyplatí, tak co tam máme? Winona Ryder vypadá vystrašeně, všude létají blesky, podezřelý chlápek v obleku přednáší proslov a ta hrozivá příšera má asi 10 tisíc zubů.