FB pixel
Zdroj:
Fargo, 4. řada (1. dubna, HBO GO) Zdroj: TMDB

Fargo, 4. řada (1. dubna, HBO GO)

Už začátkem měsíce mohou slavit fanoušci seriálového Farga. HBO totiž uvede 4. řadu oblíbeného seriálu vycházejícího z filmu bratří Coenů, a to prosím pěkně v kompletní podobě hned první den. Čtvrtá řada nás zavede do Kansas City 50. let minulého století, kde proti sobě stojí dva kriminální syndikáty, jeden italský, druhý afroamerický. Aby mafiánští bossové upevnili mírové soužití, vymění si své syny. Něco nám ale říká, že mír nebude věčný.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 1. 3. 2019 , nové díly od 27. 9. 2020

Betonový kovboj (2. dubna, Netflix) Zdroj: TMDB

Betonový kovboj (2. dubna, Netflix)

Betonový kovboj, který si svou světovou premiéru odbyl na loňském torontském mezinárodním filmovém festivalu, kde si získal uznání kritiky především za soustředěné herecké výkony. Ty v příběhu otce Harpa a jeho syna Colea, kteří spolu po delším odloučení tráví společně léto na severu Philadelphie v místní komunitě městských kovbojů, předvádí charismatický stoik Idris Elba a hvězda Stranger Things Caleb McLaughlin. Těšíme se už v pátek!

Online na Netflix (titulky) od 2. 4. 2021

Them (9. dubna, Amazon Prime) Zdroj: TMDB

Them (9. dubna, Amazon Prime)

Pokud vás zajímá tematika rasismu, určitě si nezapomeňte obnovit předplatné streamovací služby od Amazonu. Již 9. dubna sem dorazí antologická série vyprávějící o rasistickém teroru v Americe Them. První řada popisuje příběh z 50. let, kdy se za Velké migrace afroamerická rodina přestěhovala do zcela bílého Los Angeles, což vzbudilo vlnu nepochopitelné nevole.

Online na Amazon Prime Video od 10. 3. 2021 , nové díly od 9. 4. 2021

Viktoriánky (11. dubna, HBO GO) Zdroj: TMDB

Viktoriánky (11. dubna, HBO GO)

Americký tvůrce Joss Whedon, mezi fanoušky znám především pro své kultovní seriály Buffy, přemožitelka upírů a Firefly, širším diváctvem pak doceněn marvelovskými crossovery Avengers a Avengers: Age of Ultron, se ve svém novém projektu opět pustil do superhrdinského prostředí. Seriál s názvem Viktoriánky (v originále jako The Nevers) bude vyprávět o partě viktoriánských žen vládnoucích neobvyklými nadpřirozenými schopnostmi, které musí bojovat proti neúnavným protivníkům v misi, která může změnit celý svět. My jsme měli možnost vidět první díly a můžeme prozradit, že zklamaní rozhodně nebudete! Jen nečekejte uzavřený příběh. Kvůli pandemii se stihla natočit jen polovina první řady. Zbytek epizod bychom tak měli vidět ve druhé polovině roku.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 12. 4. 2021 , nové díly od 11. 4. 2021

Láska a příšery (14. dubna, Netflix) Zdroj: TMDB

Láska a příšery (14. dubna, Netflix)

Dylan O'Brien patří mezi největší mladé sympaťáky současného Hollywoodu a na svých bedrech už utáhl Young Adult frančízu Labyrint, ve které prchal s dalšími mládežníky z vražedného... labyrintu. Prchat bude i tentokrát, neboť Netflix od studia Paramount zakoupil práva na snímek Láska a příšery, v němž zemi ovládnou monstra. O'Brien se mezi nimi bude muset proplétat při cestě napříč Amerikou, aby se dostal za svou láskou s pohlednou tváří Jessicy Henwick. My si díky tomu užijeme dost humoru a zábavy. Film, který produkoval Shawn Levy stojící za Stranger Things, totiž slibuje už z recenzí náramnou podívanou.

Online na Netflix (titulky) od 14. 4. 2021

Přátelé (15. dubna, HBO GO) Zdroj: TMDB

Přátelé (15. dubna, HBO GO)

Ano, ano, ano. Už 15. dubna se na HBO objeví legendární partička Přátel. Naivní Rachel, striktní Monica, potrhlá Phoebe, lehkovážný Joey, upovídaný Chandler a nejistý Ross zas a znovu budou řešit svoji práci, vztahy a prostě jen tak blbnout u blafované či fireballu. A nebyli bychom to my, abychom s nimi opět nestrávili všech 10 řad, navzdory tomu, že jsme je viděli milionkrát. HBO navíc seriál uvede včetně českého a slovenského dabingu, což je na streamingu velká premiéra!

Online na HBO (titulky) (dabing) od 15. 4. 2021 , nové díly od 10. 4. 2021

Mare z Easttownu (18. dubna, HBO GO) Zdroj: TMDB

Mare z Easttownu (18. dubna, HBO GO)

Žhavá novinka od HBO nám představí Kate Winslet jako pensylvánskou detektivku Mare Sheehanovou. Ta se musí popasovat s vraždou na maloměstě, ale brzy se ukáže, že má i své vlastní démony, které si bude muset vyřešit. Zkrátka klasická krimi zápletka, jejíž sourozence jsme v posledních letech viděli několikrát, ale máme je rádi. Ostatně dojde i na temné stránky uzavřené komunity a osobní tragédie. Jako by si někdo spočítal, že přesně tohle na diváky funguje.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 22. 4. 2021 , nové díly od 18. 4. 2021

Světlo a stíny (23. dubna, Netflix) Zdroj: TMDB

Světlo a stíny (23. dubna, Netflix)

Chybí vám Zaklínač? Než Geralt konečně dorazí s druhou řadou krvavého fantasy řádění, měla by vás zabavit i jiná žánrová látka Světlo a stíny, která adaptuje populární knižní sérii Griša autorky Leigh Bardugo. Příběh vypráví o mladé dívce s magickými schopnostmi, které ji zavedou až na královský dvůr. Zde ale odhalí pikle, které mají rozeštvat celou zemi a hlavně postavit její schopnosti i proti ní samotné. V hlavní roli se představí neznámá Jessie Mei Li, které bude sekundovat po Letopisech Narnie vcelku zapomenutý Ben Barnes. Nejzajímavější je tak jméno scenáristy a tvůrce série Erica Heisserera, který stál za scénáři k filmům Příchozí nebo V pasti. Na druhou stranu ale napsal také Dieselovu fantasmagorii Bloodshot, tudíž je jistá obezřetnost na místě.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 23. 4. 2021

Příběh služebnice, 4. řada (28. dubna, HBO GO) Zdroj: TMDB

Příběh služebnice, 4. řada (28. dubna, HBO GO)

HBO nás zavede zpět i do utopického Gileadu. Zakoupila totiž od americké Hulu i 4. řadu seriálu Příběh služebnice, ve které se z June s tváří Elisabeth Moss stane neohrožená vůdkyně rebelů. To s sebou samozřejmě nese řadu nových výzev a nečekaných zvratů, neboť cesta za spravedlností může být v případě June lemována ztrátou vlastního života i přátel.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 3. 5. 2017 , nové díly od 27. 4. 2021

Bez výčitek (30. dubna, Amazon Prime) Zdroj: TMDB

Bez výčitek (30. dubna, Amazon Prime)

Amazon bude mít po čase konečně pořádný filmový hit! Novinka Toma Clancyho Bez výčitek měla původně zamířit do kin, kvůli pandemii se ale budeme muset spokojit se streamingem. Michael B. Jordan se ve špionážním thrilleru předvede jako bývalý člen Navy SEALs a současný operativec CIA, který se vydá na cestu pomsty poté, co byla jeho přítelkyně zavražděna šéfem baltimorského drogového kartelu.

Online na Amazon Prime Video (titulky) (dabing) od 1. 5. 2021

10 nejočekávanějších dubnových novinek (nejen) na Netflixu  |  Tipy na film  |   |  57 líbí se

Petr Semecký

Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.


Další články jako 10 nejočekávanějších dubnových novinek (nejen) na Netflixu

Tipy na film  |  včera 15:30  |  72

10 akčních komedií, které musíte vidět po netflixovském hitu Red Notice

Natočit dobrou akční komedii je kumšt, obzvlášť pokud pracujete s dvěma postavami, které se neustále hašteří. Úspěch totiž tkví právě ve vyvážení obou postav, které musí být natolik protikladné, aby se ve výsledku dokonale doplňovaly. Tematicky, humorem i akcí. číst více

Tipy na film  |  před 2 dny  |  100

10 nejlepších historických seriálů posledních let

Neustálá starost o budoucnost a stres z přítomnosti mohou být vyčerpávající. Při takovém přetížení vás nic neuklidní víc, než si pustit autentický historický seriál: ať už kvůli odpočinkové, anebo přidané vzdělávací hodnotě. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny  |  18

15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý

Na Voyo odstartoval očekávaný Případ Roubal, který se zaměřuje na proces s nechvalně proslulým sériovým vrahem z let devadesátých. Dobrých kriminálek podle skutečnosti je ale dostupných více. Představme si ty nejlepší za posledních deset let. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny  |  62

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

S prvním adventním víkendem tasí Netflix i HBO svá vánoční želízka. Dočkají se ale i fanoušci kriminálek, nebo hororů. Časově omezeně je pak ke zhlédnutí i vydařené sportovní drama. číst více

Tipy na film  |  před 6 dny  |  8

15 zahraničních a 4 české filmy, které zmizí z Netflixu na konci listopadu

Měsíc listopad se chýlí ke konci, což znamená větší odliv především zahraničních filmů z Netflixu, který bude svou nabídku jako každý měsíc výrazněji obměňovat. Streamovací službu ale opustí i pár českých snímků. číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist