FB pixel
Zdroj:

Nechcete čekat na Disney+ další rok? Pojďme to společně změnit!

Gotham
Zdroj: TMDB

Gotham

Už 3. ledna se na obrazovky vrátil seriál vyprávějící o zrodu Batmana V páté a poslední řadě sledujeme kapitána Gordona a jeho kolegy z policejního sboru v boji proti podsvětní elitě, jež po zkáze města obsadila všechny čtvrti a zahájila vládu teroru. Na scénu přichází i nová hrozba v podobě siláka Banea, který se stal oblíbencem komiksem nepolíbených fanoušků už ve filmu Temný rytíř povstal. Gotham je na Netflixu se zpožděním, aktuálně nabízí dosavadní čtyři řady, pátá bude online po skončení seriálu, tzn, nejdříve v létě.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 2. 8. 2015 , nové díly od 3. 1. 2019

The Flash
Zdroj: TMDB

The Flash

Po zimní pauze se vrací už zítra také superrychlý hrdina z Central City. Dobrou zprávou druhé poloviny páté řady je návrat herce Jesseho L. Martina do role Joea Westa i další boj s Eobardem Thawnem alias Reverse Flashem. Rovněž se dočkáme nových padouchů Weather Witch a Silver Ghost a konečně eskaluje boj s Cicadou. Zvládne Barry Allen znovu odolat všem nástrahám? Nové díly The Flash se objevují vždy druhý den po odvysílání v USA na Netflixu.

Online na Netflix od 29. 9. 2017 , nové díly od 2. 3. 2021

The Punisher
Zdroj: TMDB

The Punisher

Poté, co na Netflixu skončily seriály Daredevil, Iron Fist a Luke Cage, se dočkáme druhé a nejspíše rovněž poslední řady Punishera. V hlavní roli se opět ukáže Jon Bernthal a vrací se rovněž padouch Jigsaw s tváří Bena Barnese. Nově do seriálu přibude křesťanský fanatik John Pilgrim, s nímž Frank Castle svede nejeden boj. Start už tento pátek, 18. ledna.

Online na Netflix (titulky) od 17. 11. 2017 , nové díly od 18. 1. 2019

Supergirl
Zdroj: TMDB

Supergirl

Stejně jako Flash se po krátké pauze vrátí 21. ledna i nejsilnější ženská hrdinka komiksového vesmíru Arrowerse. Dívka z oceli zůstala po Supermanově odchodu na ochranu své Země sama a v nových dílech čtvrté série potká i legendárního padoucha Lexe Luthora. Bohužel se již nedočkáme bratrance hlavní hrdinky, který nejspíše nadobro zmizel z celého vesmíru stanice CW. Podobně jako The Flash, i Supergirl má vždy nové díly na Netflixu hned druhý den po odvysílání v USA.

Online na Netflix od 12. 6. 2017 , nové díly od 6. 10. 2019

Arrow
Zdroj: TMDB

Arrow

Po svém návratu z vězení začíná Oliver Queen pátrat po identitě nového Green Arrowa a rovněž se snaží napravit své vztahy s Felicity a celým týmem. Do seriálu se rovněž vrací známé tváře z minulých řad jako Joe Wilson, Cupid a China White. Arrow je stále velmi populární a sedmá řada se těší velmi dobré kritice, tudíž je její další polovina pod drobnohledem. Na rozdíl od svých kamarádů z DC vesmíru se Arrrow na Netflixu neobjevuje s aktuálním díly, k dispozici je zatím jen prvních pět řad. Nové se objevují s velkým zpožděním.

Online na Netflix (titulky) od 20. 8. 2016 , nové díly od 15. 10. 2019

Black Lightning
Zdroj: TMDB

Black Lightning

28. ledna se rátí i Jefferson Pierce, který na podzim zahájil pátrání po své dceři a narazil na stopu mafiánského bosse Tobiase Whalea. Black Lightning se od ledna přesouvá na pondělí a ochranu Freelandu budeme na obrazovkách sledovat vždy po Arrowovi. Nové díly Black Lightning jsou vždy k dispozici na Netflixu druhý den po odvysílání.

Online na Netflix (titulky) od 24. 1. 2018 , nové díly od 7. 10. 2019

Doom Patrol
Zdroj: TMDB

Doom Patrol

Po úspěšných Titans chystá DC Universe pro letošek spin-off, který se zaměří na tým zajímavých renegátů v čele s Chiefem, jenž doplní i hrdina Cyborg. Doom Patrol jsme sice viděli už ve zmíněných Titans, v novém seriálu však uvidíme nové tváře včetně Timothyho Daltona, Brandona Frasera či Matta Dillona. Seriál má tedy vskutku hvězdné obsazení a my můžeme jen doufat, že se dobrodružství populárního týmu, podle něhož Marvel vytvořil své X-Men, povede. Na DC platformě startuje seriál 15. února, my doufáme, že bude mít stejnou historii jako zmínění Titans a hned po svém skončení se objeví online na Netflixu. Tedy nejdříve v létě. Stejně by to mohlo platit i pro animovaný seriál Young Justice: Outsiders, který už na platformě DC Universe aktuálně běží.

Online na HBO (titulky) od 1. 8. 2019 , nové díly od 23. 9. 2021

iZombie
Zdroj: TMDB

iZombie

Pátá řada populárního seriálu na motivy komiksů od Vertigo Comics je zčásti natočena a prvních pěti epizod bychom se měli na stanici CW dočkat někdy na jaře. Pátá řada by měla být poslední, otázkou je, zda bude mít opravdu jen pět epizod, či 13, jako dvě předchozí. Nové díly vysílá Netflix vždy hned po premiéře.

Online na Netflix od 5. 5. 2016 , nové díly od 2. 5. 2019

Legends of Tomorrow
Zdroj: TMDB

Legends of Tomorrow

Po slušivém cliffhangeru z podzimního finále se Legendy na obrazovky vrátí už 1. dubna a konečně svedou finální boj s démonem Neronem, který ohrožuje jednoho z bojovníků, Constantina. Jak se povede ukončit čtvrtou řadu populárního superhrdinského seriálu? To budete moci sledovat na Netflixu vždy hned po premiéře, stejně jako většinu dalších seriálů z propojeného vesmíru DC.

Online na Netflix od 10. 6. 2017 , nové díly od 2. 5. 2021

Swamp Thing
Zdroj: TMDB

Swamp Thing

Další projekt DC Universe představí populárního Bažináče poprvé v hrané podobě na televizní obrazovce. Po dvou rozporuplných představeních v rámci filmů v osmdesátých letech se tak hrdina, kterého stvořil Alan Moore, vrací v drsné podívané, jež dostala erkový rating. O produkci se postaral James Wan a v hlavních rolích uvidíme Dereka Moorea a Crystal Reed. Swamp Thing na rozdíl od Titans a Doom Patrol nespadá do nového sdíleného univerza a jede vlastní cestou. Seriál zmiňujeme hlavně kvůli námětu, zatím není vůbec jasné, kde a kdy se u nás objeví online. Podobně je to s dalšími dvěma seriály, které DC Universe chystá na druhou polovinu roku - Stargirl a Harley Quinn.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 8. 11. 2019

Agenti S.H.I.E.L.D.
Zdroj: TMDB

Agenti S.H.I.E.L.D.

Krátce po filmu Avengers: Endgame se na obrazovky vrátí i první marvelovský seriál, který spadá do vesmíru MCU. Po Coulsonově úmrtí se vedení organizace chopila Mack, více však o ději šesté řady není známo. Podle herců a scenáristů se však v nové řady dočkáme více odkazů na filmové příběhy. Agents of S.H.I.E.L.D. zatím patří k největším nesplaceným dluhům naší online distribuce a oficiálně ho online nikde nenajdete. Vzhledem k tomu, že se Marvel (Disney) a Netflix nepohodli, výměna seriálů mezi nimi není ani pro svět moc pravděpodobná. Takže můžeme zřejmě zapomenout na to, že by se připravované seriály o Lokim a Scarlet Witch objevili někde jinde než na připravované službě Disney +.

Není nikde online

Watchmen
Zdroj: TMDB

Watchmen

Velmi očekávaný projekt, který DC připravuje společně s HBO, se objeví někdy v druhé polovině letošního roku. Kultovní komiks Alana Moorea zpracoval v roce 2009 Zack Snyder a jeho snímek byl přijat rozporuplně. Nový seriál se na rozdíl od filmového předchůdce i komiksového vzoru přesune do současnosti a uvidíme v něm odkazy na dnešní světovou politickou špičku. Hlavní roli mocného Ozymandiase ztvární Jeremy Irons, kterého doplní Louis Gossett Jr. a Yahya Abdul-Mateen II.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 21. 10. 2019 , nové díly od 20. 10. 2019

Lucifer
Zdroj: TMDB

Lucifer

Po odchodu z FOXu se Gaimanova pekelného hrdiny chopil Netflix a v brzké době by měl potvrdit letošní vysílání čtvrté řady. Detektiv LAPD a bývalý vládce pekel se v našich končinách nedávno dočkal vydání dalších komiksů a my můžeme doufat, že i jeho seriál uvidíme na obrazovkách co nejdříve.

Online na Netflix (titulky) od 1. 9. 2017 , nové díly od 10. 9. 2021

Preacher
Zdroj: TMDB

Preacher

Situace okolo seriálové adaptace kultovního komiksu Gartha Ennise se jistojistě dočká čtvrté řady, jež bude nejspíše odvysílána letos, stanice AMC však zatím nepotvrdila, kdy se dalších bláznivých patálií Jesseho Custera dočkáme. Pravděpodobně jej však uvidíme někdy na podzim. Předchozí řady Preachera najdete i českou podporou na Amazon Prime.

Online na Amazon Prime (titulky) od 31. 5. 2020 , nové díly od 4. 8. 2019

Krypton
Zdroj: TMDB

Krypton

Zatím nejistou pozici má letos Krypton, tedy seriál mapující historii populární komiksové planety. Ve druhé řadě uvidíme velkého šéfa Loba i bludhavenského strážce pořádku Nightwinga. Kdy se Seg-El a spol. na obrazovky vrátí oznámí stanice Syfy pravděpodobně během jara. První řadu nabízí online HBO a dá se čekat, že tomu tak bude i u pokračování.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 29. 3. 2018 , nové díly od 12. 6. 2019

Jessica Jones
Zdroj: TMDB

Jessica Jones

Nejspíše poslední řada jednoho ze dvou zbývajících Marvel seriálu na Netflixu představí finální střet soukromého očka Jessicy Jones, hrdinky z Hell's Kitchen, s psychopatickým padouchem Purple Manem. O třetí řady populární hrdinky zatím nic nevíme, doufejme tedy, že Netflix brzy oznámí datum premiéry. Seriál už je natočen, takže by to mohlo být ještě do léta.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 20. 11. 2015 , nové díly od 14. 6. 2019

Chilling Adventures of Sabrina
Zdroj: TMDB

Chilling Adventures of Sabrina

Mladá čarodějnice, která na rozdíl od své předchůdkyně z 90. let minulého století nejde pro kapku krve a drsný humor daleko, se loni úspěšně uvedla na Netflixu. Prvních deset dílů jsme viděli v říjnu, v prosinci na to navázal vánoční speciál. A 5. dubna uvidíme druhou polovinu první série, která plynule naváže.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 26. 10. 2018 , nové díly od 31. 12. 2020

Riverdale
Zdroj: TMDB

Riverdale

Z třetí řady seriálu, který podobně jako Sabrina pochází z dílny Archie Comics, jsme na Netflixu mohli vidět už osm dílů. A 17. ledna startuje druhá polovina, kde zatím ještě není určen počet dílů. Návrat do městěčka RIverdale, kde se to jen hemží tajemnými postavami, je opět příjemný díky tomu, že Netflix vysílá díly hned po premiéře.

Online na Netflix (titulky) od 29. 1. 2017 , nové díly od 20. 1. 2021

Legion
Zdroj: TMDB

Legion

Na českou online premiéru seriálu, který se odehrává ve světě X-Menů, zatím stále čekáme. Přitom diváci v USA by se v létě už měli dočkat třetí řady. A v ní opět partička mutantů, v jejichž středu stojí syn Charlese Xaviera, který ale začíná coby chovanec psychiatrické léčebny. V tomhle seriálu nečekejte žádné teenagerské problémy, ale seriózní a působivé drama. Stejně nedostupná pro nás je také příbuzný seriál Legion, v xmenovském světě se odehrávající The Gifted.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 1. 6. 2019 , nové díly od 15. 8. 2020

Batwoman
Zdroj: TMDB

Batwoman

V posledním crossoveru většiny hlavních postav z ArrowVerse (Arrow, Flash, Supergirl) se nám představila také Kate Kane, která po Bruce Wayneovi převzala v Gotham City šichtu místo Batmana. Fanoušci byli s jejím vystoupení spokojeni a zalíbila se také herečka Ruby Rose, takže si aktuálně televize CW objednala samostatný pilotní díl. O celém seriálu ještě není rozhodnuto, ale pokud pilot bude líbit, můžeme se samostatné příběhy Batwoman těšit zřejmě na podzim. Doufám, že podle zvyku ostatních seriálu CW je bude druhý den po premiéře přebírat Netflix.

Online na HBO (titulky) (dabing) od 15. 10. 2019 , nové díly od 13. 10. 2021

The Umbrella Academy
Zdroj: TMDB

The Umbrella Academy

Před 30 lety se třiačtyřiceti ženám narodilo znenádání dítě, i když nebyly těhotné. Šesti dětí se ujal bohatý průmyslník, který z nich vybudoval dětský tým superhrdinů. Když po čase zemře miliardář zemře, nyní již dospělí, ale značně rozhádaní sirotci, se musí znovu spojit. Temný komiks vydaný nakladatelstvím Dark Horse převádí do seriálu Universal a exkluzivní práva drží Netflix. Start už 15. února a můžete se těšit třeba na Ellen Page.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 15. 2. 2019 , nové díly od 31. 7. 2020

Nejočekávanější komiksové seriály roku 2019  |  Tipy na film  |   |  29 líbí se

Ondřej Novotný

Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.


Další články jako Nejočekávanější komiksové seriály roku 2019

Tipy na film  |  včera 7:00

22 nejlepších filmů, které do 30. září opustí Netflix

S koncem září opustí Netflix hned několik desítek titulů. Vybrali jsme přes 20 nejlepších, které nám budou chybět. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny

11 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Podzimní hitparáda novinek pokračuje a následující víkend je opět plný titulů, které by divák neměl vynechat. Čeká nás nový Mortal Kombat, jablečná Nadace, anebo Doom Patrol. A to je jen začátek. číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

11 filmů od Netflixu, které musíte vidět do konce roku

S nastupujícím podzimem se blíží období, kdy Netflix hodlá uvádět ty nejlepší pecky ze svého letošního katalogu. Pojďme se na ně pořádně podívat, je totiž rozhodně o co stát a na co se těšit. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny

11 kyberpunk filmů, které byste měli vidět před Matrixem 4

Těšíte se na nový Matrix a chcete kyberpunku víc? V tomto článku najdete 11 příkladů filmů, které kyberpunk představují, nebo z něj jen vychází, případně filmů, ze kterých právě kyberpunk vycházel. číst více

Tipy na film  |  před 8 dny

Netflix právě přidal 5 parádních filmů, které byste neměli přehlédnout

Streamovací gigant zařadil do své nabídky filmy, které by byla škoda minout. Najdete v nich vše od akce přes drama až výživný psycho-horor. číst více

Cache: TOPlist TOPlist TOPlist