FB pixel
Zdroj: Netflix
Už jen pár dní probíhá hlasování o nejlepší weby českého internetu. Hlasujte pro Filmtoro v anketě Křišťálová Lupa!
Služka (1. řada, již na Netflixu) Zdroj: TMDB

Služka (1. řada, již na Netflixu)

Mladá matka Alex si toho za posledních pár let prožila opravdu hodně a teď se z minulosti plné domácího násilí snaží postavit na vlastní nohy. S dcerkou na krku a žádnou střechou nad hlavou se rozhodne přijmout práci uklízečky, která ji provede všemi vrstvami americké společnosti… a snad jí též dopomůže k zajištění spravedlivého soudního procesu s násilnickým partnerem. Ukázky napovídají, že se jedná o dojemné drama se silnou ženskou hrdinkou tvrdohlavě si jdoucí za svým cílem. Od tvůrců Nadějné mladé ženy to snad na jistotu bude přesná rána na solar.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 1. 10. 2021

Pěkně chytré (1. řada, 8. října) Zdroj: TMDB

Pěkně chytré (1. řada, 8. října)

Tvůrci Jak jsem poznal vaši matku přichází s dalším sitcomem, který by snad mohl na Netflixu zaplnit místo po zmizelých Přátelích. Inteligentní a cílevědomá Chelsea je v nešťastné životní chvíli nucena nastěhovat se ke své mladší sestře a jejím třem poťouchlým kamarádům. Nejenže ji čeká tvrdý střet s realitou mileniálů, ale i lekce o tom, že životní štěstí nemusí nutně pocházet z množství přečtených knih a vysokoškolských titulů. A že to může být lekce pořádně výživná, když vám ji servíruje nejvykroucenější gay pod sluncem, egomaniakální influencer a zatvrzelá zenbudhistická pseudoveganka.

Online na Netflix (titulky) od 9. 10. 2021 , nové díly od 8. 10. 2021

Ty (3. řada, 15. října) Zdroj: TMDB

Ty (3. řada, 15. října)

Nejenže si v minulé řadě na první pohled nenápadný manažer knihkupectví konečně našel sobě rovnou partnerku (ať už to můžeme vnímat i v tom nejzvrácenějším slova smyslu) a svou životní Lásku/Love (doslova), dokonce si musí zvykat na novou roli otce. Psychopatický pár se protentokrát snaží nechat svou krvavou minulost za sebou a tvářit se jako spořádaná americká rodinka, ale instinkty a vražedné choutky na sebe nenechají dlouho čekat. Mimo manželské poradny je tak čeká opravdu hodně igelitových pytlů s mrtvolami.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 27. 12. 2018 , nové díly od 15. 10. 2021

Zámek a klíč (2. řada, 22. října) Zdroj: TMDB

Zámek a klíč (2. řada, 22. října)

Zámkovi již plně přijali svou roli strážců magických klíčů odemykajících netušené schopnosti a rozhodli se na rodinném sídle setrvat a dál svět chránit před zlými mocnostmi. Nejen ty se ale blíží, na trojici hrdinů jde též puberta, která je může ohrozit ještě víc než zlovolní padouši. Blížící se dospělost totiž ovlivňuje naši schopnost a ochotu na nadpřirozené jevy věřit a může tak hrdinům stát v cestě naplnit svůj mystický potenciál.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 7. 2. 2020 , nové díly od 22. 10. 2021

Pěkná divočina (1. řada, 22. řijna) Zdroj: TMDB

Pěkná divočina (1. řada, 22. řijna)

Příroda skýtá mnoho kouzelných tajemství a je opravdu dechberoucí..., tedy v případě, že se vás zrovna nesnaží zabít, nebo hůř… pozvracet, tvrdí dobrodruh Bradley Trevor Greive. Těmi nejkrásnějšími přírodními úkazy a nejbizarnějšími historkami nás provází spolu s vyšinutým vypravěčem i jeho ostřílená neteř. Tvůrci tvrdí, že nejenže se mohou u seriálu diváci pobavit, ale měl by sloužit i jako edukační nástroj a sdělovat takové rarity (a nechutnosti), které se vám David Attenborough bojí říct.

Online na Netflix (titulky) od 22. 10. 2021

Pán tygrů (2. řada, 17. listopadu) Zdroj: TMDB

Pán tygrů (2. řada, 17. listopadu)

Extrémně populární dokumentární panoptikum, hemžící se postavičkami buráků z amerického jihu, se dočkalo druhé sezóny, která by měla ještě hlouběji zabřednout do lákavého a zároveň neskutečně odpudivého prostředí chovu velkých koček. Tvůrci tvrdí, že svým zacílením pouze na majitele soukromé zoo s účesem, který by mu mohl závidět i Jágr v devadesátých letech, zatím jen klouzali po povrchu. Když si teď Joe Exotic odpykává trest za mřížemi, nabídla se jim cesta, jak proniknout k jeho dlouholeté oponentce Carol Baskin. Jisté je, že uvidíme více najatých vrahů, více pika a vícero roztomilých šelem v příliš malých klecích.

Online na Netflix (titulky) od 20. 3. 2020 , nové díly od 17. 11. 2021

Papírový dům (zbytek 5. řady, 3. prosince) Zdroj: TMDB

Papírový dům (zbytek 5. řady, 3. prosince)

Velká akce party zlodějů v červeném, jež se skrývají za jmény světových metropolí, se chýlí ke konci. Streamovací gigant v tomto případě opustil svou tradiční strategii releasu kompletní série a zatím nám na začátku září nabídl malou ochutnávku toho, na co se můžeme v epickém finále těšit… a že bandě sympatických lupičů tentokrát opravdu teče do bot. Trailery naznačují, že v tomto případě si vezmou na pomoc ještě větší palební arzenál a šílenější akční kousky, než kdy dřív.

Online na Netflix (titulky) od 2. 7. 2017 , nové díly od 3. 9. 2021

Zaklínač (2. řada. 17. prosince) Zdroj: TMDB

Zaklínač (2. řada. 17. prosince)

Připravte si své mince a vsaďte na svého oblíbeného Zaklínače, Geralt z Rivie se opět blíží k Netflixu. Zatímco první řada nabídla pro mnoho diváků neznalých knižní předlohy (či videoherní adaptace) možná až příliš zmatečné nelineární vyprávění, druhá řada se zaměří především na vztah bělovlasého zaklínače se svou svěřenkyní a jejich dobrodružství na cestě do výcvikové citadely Kaer Morhen. Můžeme se těšit na více zaklínačů, prastarého Vesemira i nového přívalu monster a temné magie.

Online na Netflix (titulky) (dabing) od 20. 12. 2019 , nové díly od 17. 12. 2021

Emily in Paris (2. řada, 22. prosince) Zdroj: TMDB

Emily in Paris (2. řada, 22. prosince)

Z metropole lásky se Emily přesouvá na prosluněné Azurové pobřeží (ano, je divné, že nejede za Gabrielem do Normandie, jak bychom všichni doufali) si užít pár týdnů dovolené. Nejede ovšem sama. Samozřejmě, že jsou jí v patách i kamarádky na život a na smrt. Trailery napovídají, že selfíček a livestreamů bude značně méně. Čeho se tedy můžeme dočkat, když v Saint-Tropez nebudou žádní klienti na zabití ani špinavé pánve na vajíčka? No, jedno je asi jisté, šarmantních Francouzů, kteří hravě strčí nafrněného kuchaře do kapes svých módních chinos, bude na jihu Francie až až.

Online na Netflix (titulky) od 2. 10. 2020 , nové díly od 22. 12. 2021

Cobra Kai (4. řada, 31. prosince) Zdroj: TMDB

Cobra Kai (4. řada, 31. prosince)

Jak bejt drsňák a zároveň nebejt idiot? Nejdůležitější otázka provázející muže po celý život. Životní lekci v “act of coolness” již tři sezóny pečlivě a přesně s notnou dávkou osmdesátkové nostalgie dávkuje seriál, který původně vzešel jen jako fan content navazující na odkaz Karate Kida umístěný na YouTube. Úspěchu si však všiml Netflix a v rámci poptávky po hřejivé retro náladě, navracející diváky do dětství, po sérii okamžitě sáhl. Ve čtvrté řadě se tak opět dočkáme sarkastických životních lekcí i empatie, se kterou si banda z Cobra Kai nenechá kálet na hlavu.

Online na Netflix (titulky) od 28. 8. 2020 , nové díly od 31. 12. 2021

10 nejočekávanějších seriálů na Netflixu do konce roku  |  Tipy na film  | 

Beata Mrazíková


Další články jako 10 nejočekávanějších seriálů na Netflixu do konce roku

Tipy na film  |  před 2 dny

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

Další víkend a další porce novinek ze streamovacích služeb. Máme tu holandský válečný film či norský akční film na Netflixu, nový hororový seriál na Amazonu, dokument od Apple TV+ a menší novinky na HBO GO. Nejočekávanějším titulem je potom premiéra třetí řady seriálu TY. číst více

Tipy na film  |  před 3 dny

6 filmů a seriálů, které musíte vidět po Hře na oliheň

Nemůžete se nabažit skvělého korejského seriálu Hra na Oliheň? Máme pro vás pár tipů na strhující filmy a seriály z Asie, které jsou mu tematicky či žánrově podobné. Zabruste do neznámých vod filmů, které byste na Netflixu rozhodně nečekali a připravte se – bude to nářez! číst více

Tipy na film  |  před 4 dny

9 parádních filmů, které Netflix přidal a vy o nich vůbec netušíte

Ač je to pro nás nepochopitelné, Netflix stále rád přidává do nabídky filmy, které dopředu vůbec neanoncuje. Našemu zraku však neuniknou. číst více

Tipy na film  |  před 5 dny

8 nádherných a silných Bond girls, které agenta 007 pořádně potrápily

Poslední Bond v podání Daniela Craiga se čím dál více vyrovnával s bondovskou pověstí šovinistického frajera. Už v minulosti se ale tvůrci snažili Bond girls vštípit trochu ženské síly a nenabízet agentu 007 pouze nové bokovky. Pojďme se podívat na ty nejlepší. číst více

Tipy na film  |  před 9 dny

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu

O druhém říjnovém víkendu se HBO loučí s Jamesem Bondem a Netflix váhá mezi krimi a komedií. číst více

Cache: 1 TOPlist TOPlist TOPlist