FB pixel

To poslední, co chtěl

Režisérka výtečného druhoválečného dramatu Mudbound, Dee Rees, pro Netflix natočila další biják s velký "B". Tentokrát se v hlavní roli objeví Anne Hathaway, která je jako zkušená reportérka naverbována k tomu, aby sledovala ilegální zásilku zbraní, což je práce, se kterou má její rodina bohaté zkušenosti. Ve vedlejších rolích se objeví Ben Affleck či Willem Dafoe a první upoutávka vypadá více než nadějně. Na Netflixu se dočkáme 21. února i s českou lokalizací.

Sergio

Politicky angažovaná bude i novinka, která nás na Netflixu čeká 17. dubna. Ve válečném dramatu Sergio se vysoko postavený diplomat a zkušený vyjednavač Sergio Vieira de Mello vydává do útrob Iráku v době po americké invazi, aby se pokusil tamní situaci zklidnit. Jenže mu válka doslova bouchne do tváře začne jít o holý život. Netflix pro svou novinku ulovil Wagnera Mouru a pro roli jeho ženy pohlednou a stále stoupající hvězdu nové bondovky Anu de Armas.

Všem klukům 2: P.S. Stále tě miluju

První díl Všem klukům, které jsem milovala se stal svým způsobem romantickým fenoménem, který především v Americe tlačil snad každý filmový web. Na dvojku jsou tudíž kladena velmi vysoká očekávání a podle nové upoutávky by se fanoušci prvního filmu měli dočkat adekvátního pokračování. Lara Jean a Peter posunuli svůj vztah z fáze předstírání do fáze oficiálně oficiální, jenže na scénu vstupuje další adresát jejích milostných dopisů, což zamotá hlavu všem třem i jejim bližním. Uvedení filmu je stanoveno na 12. února.

Spravedlnost podle Spensera

Bývalý policista Spenser (Mark Wahlberg) je vtažen do kriminálního podsvětí Bostonu, když odhalí pravdu o jedné ohromující vraždě a podivné konspiraci, kterou je obestřená. Bez ohledu na opakované výhrůžky vezme Spenser spravedlnost do svých rukou, aby dokázal, že nikdo nestojí nad zákonem. Ve filmu se opět spojují talent a svaly Marka Wahlberga a režiséra Petera Berga, který má podobné buddy komedie s akčními vložkami prostě v malíku. Na Netflixu se dočkáme 6. března.

Miss Americana

O Taylor Swift si každý myslí svoje a nikoho moc nenapadá, jak se asi cítí ona sama v momentě, kdy sleze z pódia. To nám ukáže nový dokument, který nahlíží za oponu showbyznysu a ukazuje talentovanou zpěvačku v novém světle. Na Netflixu již 31. ledna nejen pro věrné fanoušky, ale i hejtry.

Holka od koní

Alison Brie, kterou si většina diváků pamatuje díky seriálu Glow: Nádherné ženy wrestlingu, se již 7. února předvede novém filmu z dílny bratří Duplasů. Ty se málokdy nechávají svázat konvencemi a i tentokrát míří především na festivalové publikum s příběhem ženy, která postupně začne mít podezření, že s ní komunikují mimozemské síly. Už trailer ukazuje, že tohle úplná mainstreamovka nebude.

Země za noci

Dokumentárních seriálů o naší planetě není nikdy dost, a tak potěší, že Netflix v této kategorii přináší neustálé novinky. Tentokrát se od 29. ledna podíváme na noční život Země, ať už to znamená sledování slonů a jiných savců, případně unikátních druhů, které jsme zatím zase tolik neviděli.

Netflix představil ukázky k dalším sedmi novinkám zimy a začátku jara  |  Filmové novinky  |   |  54 líbí se

Petr Semecký

Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.


Další články jako Netflix představil ukázky k dalším sedmi novinkám zimy a začátku jara

Filmové novinky  |  dnes 7:00

Temná severská krimi a zběsilá akce. Netflix láká na očekávané seriály

Netflix právě vydal dvě ukázky lákající na seriálové novinky. První z nich určitě potěší fanoušky temných mrazivých thrillerů, ta druhá zase rozradostní diváky čekající na druhou řadu španělských Holek z červeného gauče. číst více

Filmové novinky  |  včera 15:00

Když nemůžeš, tak přidej! První trailer na očekávaného Zátopka je tady

Václav Neužil a Martha Issová se představují jako Emil a Dana Zátopkovi v první pořádné ukázce životopisného filmu o legendě české atletiky! číst více

Filmové novinky  |  před 3 dny

Nejnovější trailer na Sebevražedný oddíl je venku s hromadou monstr akce

Studio Warner Bros. vydalo nejnovější upoutávku na pokračování/restart Sebevražedného oddílu. Pokud čekáte tunu akce, hlášky a vtipného mluvícího žraloka, jste na správné adrese. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny

První záběry z Jurského světa jsou online! Jak vypadá Nadvláda dinosaurů?

Americké diváky čeká před projekcemi Rychle a zběsile 9 opravdu velké překvapení. Dostanou totiž první pohled na třetí díl Jurského světa s podtitulem Nadvláda. My zatím dostáváme alespoň krátké lákadlo. číst více

Filmové novinky  |  před 4 dny

Seriálový Assassin’s Creed natočí pro Netflix tvůrce akčních klasik

Po nepovedené filmové adaptaci populární herní série Assassin’s Creed s Michaelem Fasbenderem v hlavní roli se loni dohodl Netflix s Ubisoftem na restartu celé značky. Vznikne tak hraný seriál, který právě dostal i svého hlavního tvůrce. číst více

TOPlist TOPlist TOPlist