FB pixel TP pixel
Netflix vypustil tříminutový trailer na fantasy seriál Světlo a stíny! © TMDB

Netflix vypustil tříminutový trailer na fantasy seriál Světlo a stíny!

Netflix právě vydal plnohodnotnou ukázku na jeden ze svých letošních nejočekávanějších seriálů. Je jím young adult fantasy Světlo a stíny, která láká na epický příběh, sympatické herce a skvěle vypadající magický svět.

Filmové novinky

V loňském roce Netflix zkusil zabrousit do žánru fantasy s artušovkou Prokletá nebo tradičním rytířským Dopisem pro krále. Bohužel se však jednalo o víceméně průměrné záležitosti, které fanoušky teen fantasy nijak zvlášť nenadchly. Tentokrát to streamer zkusí s adaptací bestselleru Světlo a stíny od izraelsko-americké spisovatelky Leigh Bardugo. Netflix k němu právě vydal plnohodnotný trailer, který poměrně jasně naznačí, jak bude seriál vypadat a jakým směrem se vydá. Příběh bude vyprávět o dívce Alině Starkov, která v sobě ve chvíli nebezpečí odhalí netušené kouzelné síly, které jí změní život a přivedou na královský dvůr. Tam se má stát grišou – členkou privilegované vrstvy mágů a kouzelníků. Jenže v tomto světě přetvářky zjistí, že se má stát loutkou, aby prosazovala zájmy jiných, kteří chtějí využít její moci. Největším jménem, které za seriálem stojí, je určitě jeho showrunner Eric Heisserer, který je znám především jako scénárista sci-fi Příchozí nebo úspěšného netflixovského hororu V pasti se Sandrou Bullock v hlavní roli. Na Netflixu bude seriál k vidění od 23. dubna.

 979 zobrazení   44 se líbí
Netflix koupil exkluzivní práva na pokračování Na nože. Kolik zaplatil?
Netflix koupil exkluzivní práva na pokračování Na nože. Kolik zaplatil?
01.04.2021 10:00:00 | Filmové novinky

Netflix pro sebe získal opravdu mohutnou novinku. Rozhodl se totiž koupit práva na pokračování detektivního hitu Na nože režiséra Riana Johnsona. A bude kvůli nim muset sáhnout hodně hluboko do kapsy.

Sci-fi roku? Nový trailer Netflixu láká na boj o přežití ve vesmíru
Sci-fi roku? Nový trailer Netflixu láká na boj o přežití ve vesmíru
31.03.2021 14:00:00 | Filmové novinky

Netflix má na jaře v rukávu hned několik zajímavých sci-fi projektů od tvůrců, které se vyplatí sledovat. Po Kyslíku Alexandra Ajy přichází na scénu režisér survivalu Arctic: Ledové peklo!

Keanu Reeves se spojí s Netflixem. Natočí spolu akční nářez a anime seriál
Keanu Reeves se spojí s Netflixem. Natočí spolu akční nářez a anime seriál
30.03.2021 | Filmové novinky

Keanu Reeves se vedle herectví a hraní na baskytaru rozhodl navíc věnovat i komiksu. A napsal příběh o nesmrtelném krvelačném válečníkovi Berzerkerovi. Na zfilmování jeho příběhů se dohodl s Netflixem a vedle produkce si v něm Reeves zahraje i hlavní roli.

Z Marvelu unikly zásadní informace o nových filmech. Vrátí se Tony Stark?
Z Marvelu unikly zásadní informace o nových filmech. Vrátí se Tony Stark?
29.03.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Marvelovky stále táhnou a Disney to moc dobře ví. Myšák chystá desítky dalších projektů na motivy Marvel Comics a hodlá nás vzít na vesmírnou i čarodějnou jízdu s oblíbenými hrdiny. Ani jeho zabezpečení ale není bezchybné, proto na internet uniklo několik leaků, které jsme pro vás rozepsali.