FB pixel TP pixel
Jak vznikala Snyderova Liga spravedlnosti? Mrkněte na video © TMDB

Jak vznikala Snyderova Liga spravedlnosti? Mrkněte na video

Vize Zacka Snydera se navzdory dřívější skepsi a na nátlak fanoušků nakonec přece jen dočkala své realizace. HBO nám nyní ve svém videu přináší i pohled do zákulisí, které ukazuje, jaká panovala na place zábava, i to, jak Snyderovy plány postupně přicházely k životu.

28. 3. 2021 0:00 | Filmové novinky

Čtyřhodinová verze Ligy spravedlnosti kompletně zrežírovaná Zackem Snyderem se minulý týden konečně dostala na obrazovky HBO a k překvapení mnoha vzbudila nemalý rozruch. Fanoušci jsou oproti kritikům s tímto snímkem nadmíru spokojeni a oproti původnímu sestřihu jej hodnotí výrazně kladněji s tím, že by si na Warnerech rádi vyžádali dokončení série podle Snyderovy vize, kterou na sociálních sítích promují hashtagem #restorethesnyderverse. Pro ty, kteří by chtěli proniknout hlouběji do zákulisí natáčení, připravila stanice HBO bonus v podobě videa s názvem Making of The Snyder Cut. Ta obsahuje rozhovory se Snyderem i s herci včetně Henryho Cavilla, Ezry Millera, Raye Fishera, Bena Afflecka, Gal Gadot či Jasona Momoy popisující, jak natáčení probíhalo. A dle dodaných záběrů se samozřejmě všichni dobře bavili. Vedle pohledu do zákulisí původního natáčení se dočkáme i nové sekvence, která přivedla dohromady Jokera Jareda Leta a Affleckova Batmana ve scéně Batmanovy noční můry.

 223 zobrazení   8 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Netflix v trailerech láká na novinky. Včetně nejhloupější reality show
Netflix v trailerech láká na novinky. Včetně nejhloupější reality show
25. 3. 2021 9:00:00 | Filmové novinky

V nových upoutávkách se Netflix opět snaží pokrýt co nejširší divácké spektrum. Potěší fanoušky přírodopisných dokumentů, milovníky guilty pleasure libujících si v emočně přepálených reality show či děti a rodiče s animákem Rodina na baterky.

Nářez, nebo nuda? První ohlasy na blockbuster Godzilla vs Kong jsou tu!
Nářez, nebo nuda? První ohlasy na blockbuster Godzilla vs Kong jsou tu!
23. 3. 2021 11:20:00 | Filmové novinky

Již tuto středu se do vybraných kin a na streamovací službu HBO Max vřítí jeden z nejočekávanějších letošních akčních snímků monstrbiják Godzilla vs Kong. A první reakce jsou vesměs nadšené.

HBO připravuje 3 nové seriály ze Hry o trůny. O čem budou?
HBO připravuje 3 nové seriály ze Hry o trůny. O čem budou?
22. 3. 2021 11:00:00 | Filmové novinky

Podle serveru Variety hodlá internetová a kabelová stanice HBO vytěžit svou nejpopulárnější franšízu Hra o trůny opravdu vydatně. Chystá totiž natočit z tohoto universa, sepsaného spisovatelem Georgem R. R. Martinem, rovnou tři nové prequelové seriály.

Netflix uvede komedii s monstry od tvůrců Stranger Things. Máme trailer!
Netflix uvede komedii s monstry od tvůrců Stranger Things. Máme trailer!
21. 3. 2021 9:00:00 | Filmové novinky

Pandemie koronaviru způsobila, že se do českých kin řada povedených filmů nepodívala. Naštěstí je tu Netflix, aby opět zachránil den a dal nám jednu z nejlepších komedií posledních let. A výhodou je, že se navíc jedná o post-apokalypsu s příšerami od producenta Stranger Things!