FB pixel TP pixel
Nový trailer Pána prstenů ukazuje zlomovou událost. Poprvé vidíme i Enty © Amazon Studios

Nový trailer Pána prstenů ukazuje zlomovou událost. Poprvé vidíme i Enty

Amazon odhalil další střípky z očekávaného seriálu ze světa Pána prstenů. Fanoušci se dočkají pár nových záběrů i slavných Entů. Navíc se nejedná o poslední nášup.

7. 7. 2022 13:00 | Filmové novinky

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci dorazí na Amazon Prime VIdeo již 2. září a streamovací služba začíná po čase opět lákat na nové záběry. Ostatně nějakou svou obří investici v hodnotě 250 milionů dolarů za práva a přes 460 milionů dolarů za vznik první řady splatit musí. Amazon nejdříve vydal jen několik vteřin z nového krátkého traileru, který je k přehrání na oficiálních stránkách streamovací služby. Fanoušci však neotáleli a celou minutovou upoutávku umístili na YouTube. Vidíme v ní nejrůznější postavy z Druhého věku Středozemě, které sledují očividně důležitou událost pádu meteoritu. Fanoušci spekulují, že by se mohlo jednat o příchod Gandalfa, na finální odhalení si však budeme muset ještě počkat. V seriálu ale spatříme i oblíbené Enty, kteří jsou vidět již v traileru. Zajímavé je, že krátká upoutávka je očividně lákadlem na větší trailer, neboť datum ke konci videa láká na 14. července, kdy má být další kousek seriálové skládačky představen.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Lovci duchů jsou konečně online! HBO ale opět zklamalo
Lovci duchů jsou konečně online! HBO ale opět zklamalo
07.07.2022 12:30:00 | Filmové novinky

Znáte ten pocit, když se na něco tak moc těšíte a následně jste zklamáni? Ne, tentokrát nemluvíme o sequelové Disney trilogii Star Wars, ale o dalším důkazu výjimečného umu evropské divize HBO Max. V tuzemsku na službu po mohutném promazání přibyl oblíbený seriál Lovci duchů. Jenže nic není dokonalé.

Rušení u HBO pokračuje. Končí i čerstvá sci-fi novinka
Rušení u HBO pokračuje. Končí i čerstvá sci-fi novinka
05.07.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Romantické seriálové drama Zakletý v čase se bohužel druhé řady nedočká. Vedení televizní a internetové stanice HBO se totiž rozhodlo seriál zrušit.

Na Voyo startuje reality show jako z Bony a klid. Překoná bizarní konkurenci?
Na Voyo startuje reality show jako z Bony a klid. Překoná bizarní konkurenci?
04.07.2022 17:15:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Voyo po Survivorovi dál šlape do segmentu reality shows. Nyní nám ukáže, jak se v Praze žije mladým ve společném bydlení stárnoucího veksláka. A ano, zní to šíleně.

Avatar 2 konečně ukázal novou podobu padoucha z jedničky. Není to dvojče
Avatar 2 konečně ukázal novou podobu padoucha z jedničky. Není to dvojče
04.07.2022 14:20:00 | Filmové novinky

Produkce druhého Avatara konečně oficiálně odhalila návrat ikonického padoucha z prvního filmu. Kupodivu si ho někteří fanoušci všimnuli již v trailerech.