FB pixel TP pixel
Seriálový nářez se vrací. Trailer nového Papírového domu bere dech © Netflix

Seriálový nářez se vrací. Trailer nového Papírového domu bere dech

Už 24. června představí Netflix novou verzi svého španělského hitu Papírový dům. Tentokrát misi do tiskárny cenin podnikne tým zlodějíčků z Jižní Koreje, který se rozhodne bojovat proti bohatnutí bohatých a chudnutí chudých.

3. 6. 2022 13:00 | Filmové novinky

Španělská verze Papírového domu sice už definitivně skončila, jenže nyní se tématu chopila Jižní Korea, která v posledních měsících láduje do Netflixu jeden hit za druhým. A i Papírový dům: Korea vypadá prostě famózně. Seriál nás zavádí do utopické budoucnosti, ve které Severní a Jižní Korea zakopaly spory a vybudovaly společnou ekonomiku. Jenže ta dala vydělat pouze bohatým. A právě tým zlodějíčků vedený Profesorem se rozhodne hrát na Robina Hooda a ukrást 4 biliony čerstvě vytištěných wonů. Finální trailer nám ukazuje celý tým, záplavu akce a dokonce i nástupkyni Tokio, která bude opět proklatě sexy. Tak snad se nový seriál vyhne telenovelovým momentům původního seriálu a ukáže, že se dá tenhle heist provést ještě mnohem lépe. Mise za spravedlností a kotlem peněz začne už 24. června.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Hry z Playstationu nemíří jen na Netflix: Kde uvidíme hity God of War a Horizon?
Hry z Playstationu nemíří jen na Netflix: Kde uvidíme hity God of War a Horizon?
02.06.2022 11:30:00 | Filmové novinky

Studio Sony se po filmové adaptaci Uncharted s Tomem Hollandem a připravovaném postapokalyptickém seriálu The Last of Us rozhodlo převést do seriálového světa další významné videoherní značky.

Konečně opravdu boží Star Wars? Nový špiónský seriál má tvůrčí tým snů
Konečně opravdu boží Star Wars? Nový špiónský seriál má tvůrčí tým snů
01.06.2022 13:00:00 | Filmové novinky

Ačkoli si sága Star Wars nikdy nestěžovala na nedostatek zdatných tvůrců, nový seriál Andor, který je spin-offem filmu Rogue One, dostává podle oficiálních informací kreativní tým snů, který nemá v historii série konkurenci. Očekáváme tedy nemalé věci.

Star Wars nezastavují. Nový seriál bude o rytířích Jedi, klony mají nový trailer
Star Wars nezastavují. Nový seriál bude o rytířích Jedi, klony mají nový trailer
31.05.2022 8:00:00 | Filmové novinky

Nadupaný podzim v podání seriálů z vesmíru Star Wars pokračuje. Lucasfilm na globální oslavě nejslavnější vesmírné ságy představil trailer na očekávanou druhou řadu seriálu Bad Batch, ve kterém se vrací parta vadných klonů, komandér Cody nebo wookieeský Jedi.

Mandalorian 3 dorazí později, než se čekalo. Co ukázal tajný trailer?
Mandalorian 3 dorazí později, než se čekalo. Co ukázal tajný trailer?
31.05.2022 7:00:00 | Filmové novinky

Nával novinek ze světa Star Wars nekončí. Po premiéře Obi-Wana, traileru na Andora či oznámení několika nových chystaných projektů přišla řada i na Mandaloriana.