FB pixel TP pixel
Star Wars nezastavují. Nový seriál bude o rytířích Jedi, klony mají nový trailer © Lucasfilm

Star Wars nezastavují. Nový seriál bude o rytířích Jedi, klony mají nový trailer

Nadupaný podzim v podání seriálů z vesmíru Star Wars pokračuje. Lucasfilm na globální oslavě nejslavnější vesmírné ságy představil trailer na očekávanou druhou řadu seriálu Bad Batch, ve kterém se vrací parta vadných klonů, komandér Cody nebo wookieeský Jedi.

31. 5. 2022 8:00 | Filmové novinky

Poslední den Star Wars Celebration nabídl dlouho očekávaný trailer na druhou sérii oblíbeného animáku Bad Batch (Star Wars: Vadná várka). Ten má na svědomí Dave Filoni a propojuje v něm prequelovou a sequelovou trilogii. V nových dílech se znovu setkáme s členy Vadné várky a jejich další klonovanou společnicí Omegou, kterak se snaží přežít v galaxii trpící pod imperiálním útlakem. Jak je vidno z traileru, tak se znovu setkáme i s legendárním komandérem Codym, jenž je toho času ve službách Impéria, vrátí se i Ian McDiarmid coby císař Palpatine a také wookieeský Jedi Gungi, jehož jsme viděli v Klonových válkách. Premiéra už letos na podzim!

Pokračování v podobě druhé série se dočká i antologie Star Wars: Vize . Tu mají na svědomí nejrůznější japonská studia, jež do podoby anime připravila příběhy z nejrůznějších etap historie předaleké galaxie. Podle spekulací by se pokračování mohly dočkat některé epizody z první řady, například The Ninth Jedi nebo The Elder. Nových epizod se dočkáme na jaře 2023.

Už dříve pak Lucasfilm a Disney+ ohlásil i další animovaný projekt. Na podzim se totiž vedle Vadné várky dočkáme i Tales of the Jedi, antologie, která nabídne příběhy nejrůznějších rytířů Jedi z období Staré republiky. Objeví se tak mladý hrabě Dooku, Qui-Gon Jinn a také Ahsoka Tano. V případě Qui-Gona se k roli vrací Liam Neeson, který ho kromě Skryté hrozby ztvárnil i v Klonových válkách, u Ahsoky se zase dá počítat s návratem Ashley Eckstein.

Star Wars nezastavují. Nový seriál bude o rytířích Jedi, klony mají nový trailer © Lucasfilm

Lucasfilm a Disney+ tedy připravili pořádně nadupaný seriálový podzim z pohledu Star Wars. Přidejme k tomu Andora, jenž debutuje pozdně v létě, a máme tu vydatného konkurenta Marvelu. Disney+ se tedy v tuzemských končinách určitě vyplatí předplatit!

Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Pán prstenů se třese! Epická fantasy Willow má úchvatný první trailer
Pán prstenů se třese! Epická fantasy Willow má úchvatný první trailer
27.05.2022 16:00:00 | Filmové novinky

Willow je zpět! Legendární osmdesátková fantasy v hlavní roli s Warwickem Davisem ožije v novém seriálu. Na trpaslíkova další dobrodružství nyní láká Disney+ ve vizuálně vymazleném traileru.

Nejlepší Star Wars film za 17 let má vlastní seriál. A trailer vypadá skvěle
Nejlepší Star Wars film za 17 let má vlastní seriál. A trailer vypadá skvěle
26.05.2022 21:00:00 | Filmové novinky

Snímek Rogue One patří bez diskuze mezi to absolutně nejlepší, co série Star Wars nabídla od premiéry Pomsty Sithů. A mezi filmy, které vyplodil Lucasfilm po prodeji Disneymu, se jedná dokonce o film zdaleka nejlepší. A nyní přichází seriálový spin-off, který kombinuje špionáž s politickým thrillerem.

Potvrzeno: Nová Fantastická zvířata mají datum premiéry na HBO
Potvrzeno: Nová Fantastická zvířata mají datum premiéry na HBO
26.05.2022 15:30:00 | Filmové novinky

Streamovací služba HBO Max pokračuje v nastolené politice, kdy tituly od Warner Bros. uvádí ve zkráceném distribučním okně pouhých 45 dní. Po Batmanovi dorazí nový film ze série o Harry Potterovi, který známe jako Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství.

Mr. Bean míří na Netflix. V traileru legendě komedie zatápí čmelák
Mr. Bean míří na Netflix. V traileru legendě komedie zatápí čmelák
26.05.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Kombinace člověka, včely a psa se rovná katastrofě. Alespoň to tvrdí Netflix, který na svou službu vrhne komediální legendu Rowana Atkinsona, který neztratil nic ze svého geniálního humoru.