FB pixel TP pixel
Konec! Netflix se v superakčním traileru loučí se seriálovým fenoménem © Netflix

Konec! Netflix se v superakčním traileru loučí se seriálovým fenoménem

Snad žádný seriál se v posledních letech nestal takovým fenoménem jako španělský megahit Papírový dům. Ten přitom Netflix původně vůbec nevyvíjel jako svou exkluzivitu.

Filmové novinky

Již v pátek 3.12. se zakončí cesta Profesora a jeho týmu zlodějíčků, který se pokusil přijít k pěkným penězům, ale pak se všechno opakovaně pořádně zamotalo. Seriál Papírový dům (známý také jako La Casa de Papel) se stal za poslední 4 roky globálním fenoménem a jedním z nejsledovanějších pořadů v historii Netflixu. Ten pořídil práva v roce 2017 po premiéře na španělské stanici Antena 3, kde měl seriál původně 15 epizod. Netflix se rozhodl epizody přestříhat na 22 epizod, které navíc vyslal do světa nikoli jako jedinou řadu, ale jako řady dvě. Poté už Netflix převzal otěže, začal do seriálu pumpovat větší peníze a vytvořil akční heist, který sice nikdy nebyl úplně chytrý a často brousil hranu úsměvné telenovely, ale rozhodně se mu nedala upřít zábavnost. Ještě než se v pátek s Profesorem a jeho týmem definitivně rozloučíte, připomeňte si v parádním seriálovém traileru největší highlighty. Konec jedné éry!

 12 235 zobrazení   536 se líbí
Netflix ukončil natáčení Enoly Holmesové 2. Henry Cavill motivuje fanoušky
Netflix ukončil natáčení Enoly Holmesové 2. Henry Cavill motivuje fanoušky
02.12.2021 10:00:00 | Filmové novinky

Natáčecí fáze druhého dílu netflixovského rodinného hitu Enola Holmesová je konečně u konce a my můžeme pomalu vyhlížet jeho premiéru. Na svém Instagramu se o tuto informaci podělil sám Sherlock Holmes Henry Cavill.

Norský remake naší Popelky pobuřuje. Češi si ale na Čínu hrát nemohou
Norský remake naší Popelky pobuřuje. Češi si ale na Čínu hrát nemohou
01.12.2021 18:00:00 | Filmové novinky

Mediálním prostorem dnes silně otřásla kauza o norské verzi tuzemské klasiky Tři oříšky pro Popelku. Opravdu může distribuční společnost zasahovat do střihu filmů?

Spider-Man se rozhodně neloučí. Tvůrci odhalují další plány s Marvelem
Spider-Man se rozhodně neloučí. Tvůrci odhalují další plány s Marvelem
01.12.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Třetí Spider-Man s tváří Toma Hollanda klepe na dveře a otázka, zda se s námi tímto filmem pavoučí hrdina rozloučí, rezonovala ve společnosti čím dál tím víc. Amy Pascal, producentka této pavoučí trilogie, dala napjatým fanouškům jasnou odpověď:

Tvůrci Bridgertonových lákají v traileru na drama o slavné podvodnici
Tvůrci Bridgertonových lákají v traileru na drama o slavné podvodnici
30.11.2021 15:00:00 | Filmové novinky

Producentka Shonda Rhimes si pro Netflix na příští rok přichystala krom pokračování hitové romance Bridgertonovi také nový seriál Neskutečná Anna. Ten vznikl na motivy pravdivého příběhu a mapuje cestu podvodnice, která si podmanila newyorskou smetánku.