Tentokrát streamovací služby vynecháme a ve speciálním podcastu si budeme povídat o tom, jak filmy a reklamy na českém území vlastně vznikají.
13. 12. 2020 11:00 | České novinky 13. 12. 2020 11:00 | České novinkyTentokrát streamovací služby vynecháme a ve speciálním podcastu si budeme povídat o tom, jak filmy a reklamy na českém území vlastně vznikají. A to hlavně v průběhu COVIDu, který výrazně změnil chování filmařů během natáčení. Svoje zážitky z covidových natáčení reklamních kampaní a nového celovečerního filmu Obrazy lásky nám za čerstva přišla povyprávět produkční Anna Kopecká. Jak se dostat k filmu? Je to práce pro každého a co k ní potřebujete umět? A jaké sušenky má rád Orlando Bloom? Všechno se dozvíte.
Podcasty přinášíme pravidelně každý týden, přičemž obvykle se snažíme o jejich vydání ve středu či ve čtvrtek. Často přicházíme i se speciálními díly, ve kterých přinášíme rozhovory se zajímavými tvůrci, anebo se zabýváme vybraným tématem více do detailu. Podcasty jsme již rozšířili v podstatě do všech koutů internetu. Najdete nás tedy na Soundcloudu, Spotify, Apple Podcastech, či na YouTube. Dále jsme dostupní ve všech kvalitních RSS aplikacích. Odkazy na naše hlavní kanály nabízíme níže. Pokud se vám navíc naše podcasty a tvorba na YouTube líbí, budeme rádi za finanční podporu na Patreonu. Všem Patronům děkujeme!
Poslouchejte a sledujte nás na:
145 zobrazení 6 se líbíNové statistiky tržeb evropských kin ukazují smutnou pandemickou realitu kinařů. Z důvodu opakovaných lockdownů klesají tržby oproti loňskému roku opravdu masivně.
Netflix v uplynulých dnech opět přidával nové filmy a opět některé přidal bez toho, aniž by se je obtěžoval uvést ve svém výhledu filmových novinek. Naštěstí pro vás nám ale nic neuteče.
S probíhající pandemií začínají být hollywoodská studia čím dál více nervózní a vypadá to, že se do konce anabáze s koronavirem dočkáme ještě řady filmů online.
Český statistický úřad nedávno vydal poměrně zajímavé statistiky, které naznačují, jak moc jsme v Česku ochotni utrácet za placené streamovací služby ve srovnání z ostatními státy Evropské unie a naopak ukazují naši tendenci k nahrávání obsahu na internet a jeho sdílení.