FB pixel TP pixel
První pohled na seriál Loki naznačuje, že bůh lsti se vydá do minulosti © TMDB

První pohled na seriál Loki naznačuje, že bůh lsti se vydá do minulosti

Oficiální fotografie z Walt Disney Company's Investor Day ukazuje nejen logo chystané série Loki, ale i první záběr/art ze seriálu Disney+, který se bude točit primárně okolo Thorova lstivého bratra a zřejmě zamíří do roku 1975.

10. 6. 2019 17:00 | Filmové novinky

Disney+ plánuje hostit celou řadu seriálů z MCU včetně herců z již známých filmů. Jedním z nejočekávanějších je seriál Loki, ve kterém se představí Tom Hiddleston jakožto bůh falše a lsti. Scenárista Michael Waldron se dohodl s Marvelem a bude showrunnerem chystaného seriálu, který by údajně měl sloužit jako prequel odhalující Lokiho dosud neznámou tajnou roli v lidské historii. První dva filmy o Thorovi jasně ukázaly, že Loki věděl, jak opustit Asgard bez použití Bifrostu, což znamená, že by se na Zemi mohl zjevit kdykoliv v posledním miléniu.

První pohled na seriál Loki naznačuje, že bůh lsti se vydá do minulosti © TMDB

První zveřejněná fotografie však naznačuje, že spíš než do období před 20. stoletím se možná budeme držet právě v něm. Prezident Marvel Studios Kevin Feige během akce Walt Disney Company's Investor Day na pódiu představil některé z chystaných projektů Marvelu. A mimo jiné poprvé odhalil oficiální logo seriálu Loki stejně jako první koncept ukazující Lokiho na Zemi zřejmě v roce 1975, což naznačuje reklama kina na pozadí, která láká na trhák Stevena Spielberga Čelisti. Existují však i zprávy, které předvídají, že se s Lokim podíváme do různých období historie Země. Nelze proto odhadnout, zda bude rok 1975 v seriálu nějak důležitý, nebo ne. Asi nejvýznamnějšími událostmi tohoto roku v USA bylo ukončení Vietnamské války, z dnešního pohledu i založení společnosti Microsoft Billem Gatesem.

 1 209 zobrazení   85 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Komiksový seriál Swamp Thing skončí první sérií navzdory skvělým recenzím
Komiksový seriál Swamp Thing skončí první sérií navzdory skvělým recenzím
10.06.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Po odvysílání první epizody zrušila streamovací služba DC Universe navzdory velmi kladným hodnocením seriál Swamp Thing. Ostatní původní projekty DCU jsou však prozatím v bezpečí.

Karetní legenda Magic: The Gathering dostane seriál od tvůrců Avengers
Karetní legenda Magic: The Gathering dostane seriál od tvůrců Avengers
10.06.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Bratrské duo Russových, proslavené svou spoluprací se studiem Marvel, pro které zrežírovalo čtyři superhrdinské velkofilmy včetně Avengers: Endgame, se nyní spojilo s Netflixem na přípravě animované adaptace oblíbené karetní hry Magic: The Gathering.

Lucifer dostane od Netflixu pátou řadu, která bude zároveň jeho poslední
Lucifer dostane od Netflixu pátou řadu, která bude zároveň jeho poslední
10.06.2019 9:00:00 | Filmové novinky

Rok poté, kdy Netflix zachránil komiksový seriál Lucifer před jeho zrušením na stanici Fox, a převzal jej, aby natočil čtvrtou řadu, jeho pouť televizními vodami nakonec přeci jen sám ukončí. Fanoušci seriálu ale ještě dostanou příležitost se rozloučit v závěrečné páté řadě.

Rusko minisérii Černobyl od HBO nesnáší, chystá vlastní seriál
Rusko minisérii Černobyl od HBO nesnáší, chystá vlastní seriál
10.06.2019 | Filmové novinky

Pětidílná minisérie Černobyl se s přehledem stala nejlepším seriálem letošního roku a atakuje nejvyšší příčky dokonce i v respektovaných historických žebříčcích nejlepších seriálů. Ne každý je ale s výsledkem spokojen. Třeba Kreml se cítí popuzen a chystá se odpovědět vlastním seriálem.