FB pixel TP pixel
První řada Zaklínače je dotočena. Kdy se jí dočkáme? © TMDB

První řada Zaklínače je dotočena. Kdy se jí dočkáme?

Seriál Netflixu o geneticky vylepšeném námezdním bojovníkovi Geraltovi z Rivie s Henry Cavillem v hlavní roli ukončil natáčení 1. řady. Jeden z členů štábu rovněž prozradil, že se premiéry série na motivy knih Andrzeje Sapkowského dočkáme v prosinci.

4. 6. 2019 0:00 | Filmové novinky

Po úspěšné videoherní trilogii se Zaklínač dočká i prvního hraného seriálu, který pro Netflix vytvořila Lauren Schmidt Hissrich. A právě Hissrich na svém Twitteru fanouškům oznámila, že 1. řada úspěšně prošla poslední klapkou: „Jsem velmi vděčná scenáristům, hercům a úžasnému štábu, který pracoval do úmoru, aby přivedl Kontinent k životu.“ S 1. řadou se na Instagramu rozloučil také Henry Cavill fotografií z posledního dne, kdy musel nosit stříbrnou kštici Řezníka z Blavikenu.

První řada Zaklínače je dotočena. Kdy se jí dočkáme? © TMDB

První řada Zaklínače vznikala v Maďarsku, Španělsku či Polsku a bude mít celkem 8 dílů. Hlavní role mimo Geralta ztvární Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Anna Shaffer (Triss) a Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo). Na režisérské židli se postupně vystřídali Charlotte Brandstrom (Cizinka), Alik Sakharov (Hra o trůny), Alex Garcia Lopez a Marc Jobst (Daredevil). Netflix zpravidla své trailery drží pod pokličkou až do doby pár týdnů před premiérou. Díky jednomu členovi štábu Zaklínače však už nyní víme (byť z neověřeného zdroje), že seriál by měl mít premiéru letos v prosinci. Doufejme, že se seriál povede a bude úspěšný, o Zaklínači toho jednak lze vyprávět mnoho a pak nám nyní v žánru historických fantasy po Hře o trůny chybí nový nástupce.

První řada Zaklínače je dotočena. Kdy se jí dočkáme? © TMDB

 851 zobrazení   105 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Trailer k 2. řadě dramatu o cestování v čase Dark slibuje rovnou trilogii
Trailer k 2. řadě dramatu o cestování v čase Dark slibuje rovnou trilogii
03.06.2019 | Filmové novinky

Již za tři týdny 21. června budou mít fanoušci německého seriálového thrilleru Dark možnost zhlédnout jeho celou 2. řadu. Podle ukázky se můžeme těšit na další dávku pořádné deprese a rozvíjení hry s časovými rovinami.

Čekáte na 3. řadu Stranger Things? Doplňte si příběh novým komiksem
Čekáte na 3. řadu Stranger Things? Doplňte si příběh novým komiksem
31.05.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Třetí řada milovaného sci-fi seriálu Stranger Things sice dorazí na Netflix až 4. července, vy si však do té doby můžete doplnit znalosti ohledně Willova pobytu v paralelní dimenzi Upside Down, v níž uvízl v první řadě. Vychází totiž komiks, který události úvodního seznámení s Eleven a spol. umně doplňuje.

Rambo chystá krvavou rozlučku ve stylu Narcos. Máme první trailer!
Rambo chystá krvavou rozlučku ve stylu Narcos. Máme první trailer!
31.05.2019 9:00:00 | Filmové novinky

V prvním traileru na závěrečné dobrodružství slavného Johna Ramba vidíme nový neowestern, ve kterém se jeden z nejpopulárnějších hrdinů definitivně rozloučí ve velkém stylu.

John Wick už zabil víc lidí než Michael Myers a Jason Voorhees dohromady
John Wick už zabil víc lidí než Michael Myers a Jason Voorhees dohromady
31.05.2019 | Filmové novinky

Ikony slasherových hororů Michael Myers a Jason Voorhees se musí v počtu odpravených lidí sklonit před hitmanem Johnem Wickem, kterému stačily pouhé tři filmy, aby součet jejich mrtvých překonal.