FB pixel TP pixel
Trailer 6. dílu Rodu draka přináší velké změny, odhalení a ohnivé dračí hody © HBO

Trailer 6. dílu Rodu draka přináší velké změny, odhalení a ohnivé dračí hody

Seriálová událost podzimu Rod draka se konečně překlápí do své druhé poloviny a diváky čekají zásadní změny. Mění se totiž herecké obsazení a otěže přebírá mladší generace postav.

19. 9. 2022 18:00 | Filmové novinky

Jen si fanoušci Rodu draka zvykli na dosavadní obsazení, už je čekají zásadní změny na dvou stěžejních pozicích. Ano, po pěti dílech se definitivně loučí Milly Alcock a Emily Carey v rolích Rhaenyry a Alicent a jsou nahrazeny starší generací v podobě Emmy D'Arcy a Olivie Cooke. S tím se bude razantně měnit vztahová dynamika, neboť jsou obě ambiciózní ženy výrazně vyspělejší nejen emocionálně, ale i strategicky. Do toho stárnoucí král Viserys ztrácí svou moc a o slovo se začíná výrazně hlásit princ Aegon. A nebyl by to Rod draka, aby i v dalším díle dračí oheň někoho nesežehnul.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix ukázal trailery na tři nové napínavé thrillery, které vám pocuchají nervy
Netflix ukázal trailery na tři nové napínavé thrillery, které vám pocuchají nervy
19.09.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Pokud jste fanoušky nervydrásajících příběhů, určitě vás potěší trojice projektů, které Netflix brzy vypustí do svého katalogu a na které právě láká v nových ukázkách. Těšit se můžete na adaptaci povídky Stephena Kinga, portrét sériového vraha a napínavý psychologický krimi thriller.

Voyo konečně vrací jeden ze svých největších a nejbizarnějších hitů
Voyo konečně vrací jeden ze svých největších a nejbizarnějších hitů
16.09.2022 18:10:00 | Filmové novinky

Milovníci reality shows by měli zbystřit, Voyo totiž chystá návrat jednoho ze svých největších vztahových hitů. Ano, opět se vydáme na Kanárské ostrovy, kde se bude hledat láska, ale také taktizovat. Voyo slibuje značně vylepšenou podívanou.

Největší český hit roku je konečně online!
Největší český hit roku je konečně online!
16.09.2022 11:30:00 | Filmové novinky

A je to tady, kopyta! Julius Lavický konečně dorazil do online prostoru, kterým se šíří jako lavina. Víme, kde všude je nový fotbalový hit z České republiky dostupný.

Je 3D mrtvé? Režisér Avatara ho přirovnává k jiné filmové revoluci
Je 3D mrtvé? Režisér Avatara ho přirovnává k jiné filmové revoluci
16.09.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Veleočekávaný druhý díl Avatara bude mít premiéru již za tři měsíce. Protože je zájem o 3D promítání dlouhodobě na ústupu, kladou si mnozí otázku, jestli bude 3D verze nového Avatara divácky stejně úspěšná jako u jeho předchůdce. K tomu se vyjádřil i sám James Cameron, který má ohledně 3D dost jasno.