FB pixel TP pixel
Voyo konečně vrací jeden ze svých největších a nejbizarnějších hitů © Voyo

Voyo konečně vrací jeden ze svých největších a nejbizarnějších hitů

Milovníci reality shows by měli zbystřit, Voyo totiž chystá návrat jednoho ze svých největších vztahových hitů. Ano, opět se vydáme na Kanárské ostrovy, kde se bude hledat láska, ale také taktizovat. Voyo slibuje značně vylepšenou podívanou.

16. 9. 2022 18:10 | Filmové novinky

Můžeme se tomu sice smát a můžeme intelektuálně pohrdat, jedna věc ale zůstává stále v platnosti – reality shows patří mezi nejpopulárnější pořady nejen v televizi, ale i na streamovacích službách. A platí to hlavně pro ty vztahové, které nabízí nejrůznější emocionální veletoče, ale také zákeřné strategie. Někdy dojde i na zajímavé koncepční experimenty jako Láska je slepá nebo Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha?, zdaleka nejlepšími zástupci žánru jsou ale bezpochyby peprnější pořady typu Too Hot to Handle nebo Love Island. A právě ten se nyní vrací na Voyo s druhou řadou.

Love Island se vrací

Pokud tedy rádi sledujete vztahový bizárek a nekonečné taktizování, nastavte si do kalendáře datum 19. září. Právě tehdy se druhá řada Love Islandu na Voyu objeví a samotná streamovací služba slibuje značné zlepšení oproti už tak docela návykové první řadě. Jak to? Lákadlem samozřejmě má být skutečnost, že v první řadě ještě účastníci neměli osahaná pravidla a nevěděli, jak reality show hrát. Nyní už ví, co se po nich chce a hlavně, že není nutné ani tak vyhrát, jako udělat co největší dosahy a získat slávu pro pozdější kariéru influencera. Zkrátka jde o to se předvádět a být zábavný, což je přesně to, co chtějí lidé u obrazovek poté, co ukončí svou osmihodinovou (ne-li delší) šichtu a padnou únavou do gauče. Ostatně fanoušky první řady určitě potěší, že se jako moderátoři vrací loňští účastníci Gabriela Gašparová a Petr Havránek. Žhavé hledání lásky by navíc měla obohatit i skutečnost, že bude ostrov průběžně doplňován o další návštěvníky. Kdybyste se sami nudili, můžete se sami zkusit přihlásit.

Připomeňme, že Love Island se na Kanárských ostrovech natáčí s předstihem 48 hodin. Tvůrci pak posílají sestříhaný materiál do postprodukce, takže diváci reagují na dění na ostrově velmi rychle. Prostřednictvím aplikace pak mohou rozhodovat o tom, koho z nových ostrovanů pošlou do vily, kdo z ní naopak odejde, nebo kdo vyhraje. Loni se povedlo zlákat k finálnímu hlasování 280 tisíc lidí. Pokud vás podobné vylomeniny baví, aplikaci pro svůj telefon najdete v patřičných mobilních obchodech svých zařízení.

Zdroj: TV Nova / Voyo

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Největší český hit roku je konečně online!
Největší český hit roku je konečně online!
16.09.2022 11:30:00 | Filmové novinky

A je to tady, kopyta! Julius Lavický konečně dorazil do online prostoru, kterým se šíří jako lavina. Víme, kde všude je nový fotbalový hit z České republiky dostupný.

Je 3D mrtvé? Režisér Avatara ho přirovnává k jiné filmové revoluci
Je 3D mrtvé? Režisér Avatara ho přirovnává k jiné filmové revoluci
16.09.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Veleočekávaný druhý díl Avatara bude mít premiéru již za tři měsíce. Protože je zájem o 3D promítání dlouhodobě na ústupu, kladou si mnozí otázku, jestli bude 3D verze nového Avatara divácky stejně úspěšná jako u jeho předchůdce. K tomu se vyjádřil i sám James Cameron, který má ohledně 3D dost jasno.

Režisér kultovního Drive natočil nový thriller pro Netflix. Trailer slibuje temnou jízdu
Režisér kultovního Drive natočil nový thriller pro Netflix. Trailer slibuje temnou jízdu
15.09.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Příznivci Nicolase W. Refna zajásají. Na Netflix totiž míří jeho nový seriál. K audiovizuální euforii vás tentokrát přivede šestidílný seriál jménem Copenhagen Cowboy.

Nejkontroverznější český film roku se blíží. Nekompromisní trailer bude pobuřovat
Nejkontroverznější český film roku se blíží. Nekompromisní trailer bude pobuřovat
14.09.2022 15:50:00 | Filmové novinky

Nejhlasitější a rozhodně nejviditelnější film letošního festivalu v Karlových Varech se chystá do českých kin a kampaň startuje hodně ostře. Peprný trailer totiž jistě vyvolá další vlnu kontroverze svými nulovými kompromisy.