FB pixel TP pixel
Finální trailer Spider-Mana je tady! Marvel slibuje pavoučí Endgame © Sony Pictures / Marvel Studios

Finální trailer Spider-Mana je tady! Marvel slibuje pavoučí Endgame

Online konečně dorazil dlouho očekávaný plnohodnotný trailer na třetí díl spider-manovské série spadající pod Marvel Cinematic Universe. A laťka nikdy nebyla výš.

17. 11. 2021 9:00 | Filmové novinky

Začněme tím zásadním! Tobey Maguire ani Andrew Garfield se v novém traileru neobjevili, došlo ale k odhalení celé řady záporáků. Vrátí se tak Alfred Molina (Dr. Octopus), Willem Dafoe (Green Goblin) a asi i Thomas Haden Church (Sandman) z Raimiho trilogie. Z Garfieldových filmů zase čekejme Rhyse Ifanse (Lizard) a Jamieho Foxxe (Electro), z jednoho rychlého záběru to pak vypadá, že se potkáme i s New Goblinem v podání Danea DeHaana.

Trailer ukazuje i postupně se hroutící vztah Doctora Strange se Spideym, kteří sice podle Hollandova vyjádření začnou jako přátelé, postupně se ale začnou odcizovat. Kromě nich pak vidíme i J. Jonaha Jamesona, kterého znovu ztvární nestárnoucí J. K. Simmons, dále pak oblíbeného Happyho Hogana v podání Jona Favreaua a nejvíce sexy tetičku May (Marisa Tomei). Jen ti zpropadení Hollandovi předchůdci furt chybí! Zda nakonec poslední scéna z traileru předznamenává jejich příchod, se v kinech dozvíme 17. prosince.

 3 246 zobrazení   36 se líbí
Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Sci-fi událost Netflixu sklízí posměch. Mluví se o bezduché kopii
Sci-fi událost Netflixu sklízí posměch. Mluví se o bezduché kopii
17. 11. 2021 7:00:00 | Filmové novinky

Netflix to v poslední době nemá u kritiků lehké. Poté, co právě ztrhali jeho nový, hvězdami nabitý akčňák Red Notice, to vypadá, že ani hraný remake Kovboje Bebopa s Johnem Cho v hlavní roli jim není po chuti.

Trailer nového Sexu ve městě konečně odhalil datum premiéry
Trailer nového Sexu ve městě konečně odhalil datum premiéry
16. 11. 2021 8:00:00 | Filmové novinky

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. A HBO proto láká krátkou upoutávkou na jejich nová dobrodružství v seriálovém pokračování pojmenovaném And Just Like That...

Pozdravte Master Chiefa! První záběry seriálu Halo slibují premiéru online
Pozdravte Master Chiefa! První záběry seriálu Halo slibují premiéru online
15. 11. 2021 21:00:00 | Filmové novinky

Nová seriálová adaptace populární videohry Halo dorazí v příštím roce na streamovací službu Paramount Plus.

Eternals: Co znamenají potitulkové scény pro budoucnost Marvelu?
Eternals: Co znamenají potitulkové scény pro budoucnost Marvelu?
15. 11. 2021 8:00:00 | Filmové novinky

Eternals vnesli do marvelovského sdíleného univerza svěží vítr a úplně odlišný příběh, než na jaký jsme bývali zvyklí. Asi největší poprask pak vyvolaly jejich dvě potitulkové scény. Pojďme si je probrat a omrknout, co nás čeká dále.