FB pixel TP pixel
Totální nářez! Epické finále Stranger Things 4 ukazuje první záběry © Netflix

Totální nářez! Epické finále Stranger Things 4 ukazuje první záběry

Příběh Jedenáctky a jejích přátel neskončil. Netflix po 7 epizodách v první části čtvrté řady Stranger Things servíruje krátkou upoutávku lákající na velkolepé finále střetu se zlem z Upside Down.

9. 6. 2022 19:00 | Filmové novinky

A je to tady. Dle očekávání Netflix na akci Geeked Week představil první záběry ze závěru čtvrté řady Stranger Things. Konečně jsme tedy dostali možnost zhlédnout alespoň ždibíček velkolepého závěru, který nás čeká již 1. července. Diváci mohli doposud vidět 7 epizod, začátkem července se pak dočkají ještě dvoudílného završení doposud nejvelkolepějšího příběhu Jedenáctky a jejích kamarádů. Již dříve bylo oznámeno, že osmý díl bude mít stopách hodiny a 25 minut, devátá část pak nabídne neskutečných 2 a půl hodiny stopáže. Ale dost slov a nechte se nalákat.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
HBO nechalo zcenzurovat kontroverzní komedii. Režisérova reakce je geniální
HBO nechalo zcenzurovat kontroverzní komedii. Režisérova reakce je geniální
09.06.2022 11:00:00 | Filmové novinky

Jeden z festivalových hitů loňské sezóny se právě objevil na HBO Max. To ale potřebovalo upravenou, lehce cenzurovanou verzi s novým úvodem. A stejně jako jeho tvůrce, i úprava samotného filmu je velice svérázná.

Ms. Marvel je konečně svěží novinka Marvelu. Recenze chválí to nejzásadnější
Ms. Marvel je konečně svěží novinka Marvelu. Recenze chválí to nejzásadnější
08.06.2022 16:40:00 | Filmové novinky

Na obrazovky předplatitelů Disney+ vstupuje v nové minisérii mladá superhrdinka Ms. Marvel. Dle prvních reakcí to vypadá, že se můžeme těšit na zábavnou a originální podívanou.

Superman se jde zahrabat! The Rock v traileru Black Adama fackuje stíhačky
Superman se jde zahrabat! The Rock v traileru Black Adama fackuje stíhačky
08.06.2022 16:20:00 | Filmové novinky

Studio Warner Bros. konečně ukázalo plnohodnotný trailer na chystanou komiksovou řežbu Black Adam. Dwayne Johnson se tak po letech konečně dočká své vlastní ságy z papírových sešitů, která má být lepší než Superman a má změnit hierarchii moci ve světě DC Comics.

15 nejlepších filmů s monstry a dinosaury (nejen) na Netflixu
15 nejlepších filmů s monstry a dinosaury (nejen) na Netflixu
08.06.2022 14:00:00 | Filmové novinky

Do kin vstupuje dlouho očekávaný závěr série Jurský svět s podtitulem Nadvláda. Pokud milujete dinosaury či jinou přerostlou havěť, rozhodně online objevíte celou řadu povedených oddechových snímků. Podívejte se na ty nejlepší!