FB pixel TP pixel
Netflix chystá upírský akční nářez. Ukázka láká na tvůrce Johna Wicka © Netflix

Netflix chystá upírský akční nářez. Ukázka láká na tvůrce Johna Wicka

Nový akční film s Jamie Foxxem láká na divokou jízdu, při které se ve velkém budou zabíjet upíry. Novinka Netflixu má být zajímavá tím, že spoléhá na praktické efekty a velkolepé honičky se skutečnými kaskadérskými kousky.

7. 6. 2022 20:30 | Filmové novinky

Jamie Foxxovi se na Netflixu očividně zalíbilo a po Projektu Power se streamovací službou natočil další akční film. Tentokrát si nebude brát magický fet, který z vás udělá superhrdinu, ale vydá se na lov upírů. Zároveň však bude vychovávat osmiletou dcerku, před kterou své reálné zaměstnání lovce monster musí skrývat a vydávat se za čističe bazénů. Denní směna dorazí na Netflix již 12. srpna a Netflix prozatím neukázal regulérní trailer, ale láká na pohled do zákulisí, který je velkým příslibem. Odhaluje totiž, že se na projektu podílí jako producent bývalý kaskadér a režisér Johna Wicka Chad Stahelski. Ten slibuje praktický přístup k akčním scénám. A jak můžete na vlastní oči vidět, pro film vznikají reálné honičky jako z Terminátora 2, opravdové přestřelky i šílené akrobatické kousky. Když už nic jiného, tohle dává naději na slušný výsledek.

Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflixovský Harry Potter? Streamer ukázal trailer na vlastní čarodějnou fantasy
Netflixovský Harry Potter? Streamer ukázal trailer na vlastní čarodějnou fantasy
07.06.2022 20:00:00 | Filmové novinky

Netflix během akce Geeked Week představil první záběry z chystané fantasy Škola dobra a zla, která má potenciál stát se novou franšízou ve stylu Harryho Pottera. Knižní předloha totiž nabízí ke zpracování hned hexalogii příběhů.

Zabiják Brad Pitt vládne traileru na akční pecku od režiséra Deadpoola
Zabiják Brad Pitt vládne traileru na akční pecku od režiséra Deadpoola
07.06.2022 17:30:00 | Filmové novinky

Brad Pitta naprosto vládne novému traileru na snímek Bullet Train. Tahle akční jízda od režiséra Deadpoola a Johna Wicka nakopne diváky adrenalinem a připomíná šílenější variaci na gangsterky Guye Ritchieho.

Nový Predátor loví v drsném traileru indiány. Skalní fanoušky nadchne
Nový Predátor loví v drsném traileru indiány. Skalní fanoušky nadchne
07.06.2022 16:45:00 | Filmové novinky

Už 5. srpna vstoupí na streamovací službu Hulu a také na Disney Plus nová verze Predátora s názvem Prey. Vesmírný lovec si dá v novince dostaveníčko s indiány a něco nám říká, že neskončí dobře. Fanoušci ale budou z traileru nadšení.

Jurský svět 3 je epická akční řež a pak už nic. Recenze mluví o vyhoření série
Jurský svět 3 je epická akční řež a pak už nic. Recenze mluví o vyhoření série
07.06.2022 15:00:00 | Filmové novinky

Tento čtvrtek do našich kin vletí již třetí film z nové dinosauří trilogie. Povedl se režisérovi prvního dílu Colinu Trevorrowovi návrat k milované látce, nebo budou diváci odcházet z kin zklamaní?