FB pixel TP pixel
Nového Batmana viděli první diváci. Chválí Pattinsona i epický konec © Warner Bros.

Nového Batmana viděli první diváci. Chválí Pattinsona i epický konec

Batman režiséra Matta Reevese je jedním z nejočekávanějších filmů tohoto roku. V nejnovějším podání uvidíme Bruce Wayne s tváří Roberta Pattinsona a první rozporuplné reakce z hercova obsazení se nyní proměnily ve velká očekávání.

7. 2. 2022 14:00 | Filmové novinky

Nový Batman má premiéru sice až za měsíc, již nyní však měli někteří šťastlivci možnost Reevesovo dílo zhlédnout. Testovací projekce přinesla mnoho emocí a přesto, že na film stále platí přísné embargo, jsme se dočkali i několika málo informací. Film je podle prvních reakcí „velmi temný, tříhodinový horor.“ Nebavíme se tu však pouze o mrazivé atmosféře, ale skutečných strašidelných scénách. „Během testovací projekce Batmana lidé křičeli a místy lapali po dechu.“ Jiné reakce zase uvádějí, že jde o nejlepší DC film vůbec. Na Twitteru film lidé přirovnávali ke klasikám, jako jsou Čínská čtvrť, Mlčení jehňátek, Obvyklí podezřelí či Zodiac.

Pozitivně hodnocené jsou hlavně herecké výkony Roberta Pattinsona a Paul Dana. Zatím žádná reakce negativně nehodnotila tříhodinovou stopáž, naopak zní měli diváci radost. Film je totiž prý plný nečekaných zvratů, které divákům vezmou dech. Nejvíce šokující je pak samotný závěr, kde se stane něco opravdu velkého. První reakce jsou sice možná trochu klišé, naštěstí nebudeme čekat dlouho, než se sami přesvědčíme, jaký film doopravdy je. Batman s Robertem Pattinsonem vstoupí do tuzemských kin již 3. března 2022.

Vojtěch Balák
Filmový a seriálový nadšenec, který se rád pohybuje v audiovizuálním světě a ještě raději o něm píše. Milovník hororů a sci-fi všeho druhu. Rád nahlédne i do komiksového světa, zvláště pak do toho plného živých mrtvých. Když zrovna nekouká na film, cestuje, fotí a dělá grafiku.
Vesmír Spider-Mana roste. Dorazí lovec pavouků i zásadní žena mnohovesmíru
Vesmír Spider-Mana roste. Dorazí lovec pavouků i zásadní žena mnohovesmíru
6. 2. 2022 17:00:00 | Filmové novinky

Druhý díl Venoma sice nedosáhl tak vysokých výdělků, jako poslední Spidey, stále se ale jednalo o kasovní trhák. Sony Pictures tak díky tomu hodlá nadále pokračovat ve své vlastní marvelovské sérii. Vedle Morbia a Kravena pak vlastní film dostane i pavoučí hrdinka Madame Web.

Seriálový Pán prstenů má první plakáty. Nechybí ani Černokněžný král
Seriálový Pán prstenů má první plakáty. Nechybí ani Černokněžný král
3. 2. 2022 19:45:00 | Filmové novinky

Streamovací služba Amazon Prime Video představila první plakáty k očekávané seriálové adaptaci Pána prstenů s názvem The Rings of Power. Plakáty nabízí tunu detailů pro znalce Tolkienova světa.

The Gray Man: Nejdražší film Netflixu má první fotky. Nechybí ani Praha
The Gray Man: Nejdražší film Netflixu má první fotky. Nechybí ani Praha
3. 2. 2022 19:10:00 | Filmové novinky

Ryan Gosling, Chris Evans a Ana de Armas se představují na prvních fotkách z očekávaného akčního spektáklu The Gray Man, který se natáčel i v Praze.

Sci-fi, fantasy, akce! Netflix v traileru odhalil největší hity roku 2022
Sci-fi, fantasy, akce! Netflix v traileru odhalil největší hity roku 2022
3. 2. 2022 18:45:00 | Filmové novinky

Netflix vstupuje do nového roku radikálně a představuje v nápaditém traileru svoje největší trumfy pro následující měsíce. Připravte se na první záběry z filmů jako Na nože 2, The Gray Man, Projekt Adam či Enola Holmesová 2.