FB pixel TP pixel
Třetí řada Příběhu služebnice se blíží, podívejte se na „revoluční” trailer © TMDB

Třetí řada Příběhu služebnice se blíží, podívejte se na „revoluční” trailer

Téměř za měsíc se na obrazovky vrátí cenami ověnčené dystopické drama Příběh služebnice v hlavní roli s Elisabeth Moss. Online televize Hulu proto vydala trailer, který poodkrývá nové detaily.

2. 5. 2019 13:45 | Filmové novinky

Zatímco první dvě řady seriálu, natočeného podle stejnojmenného slavného románu držitelky Man Bookerovy ceny Margaret Atwood, zobrazovaly bezútěšnou budoucnost způsobenou prudkým propadem porodnosti, která vedla k vytvoření totalitní vlády, a v níž byla jakákoli naděje vzápětí rozdrcena, nový trailer naznačuje vývoj pozitivnějším směrem. V předchozích dílech se již odehrály pokusy o narušení tyranského systému (sebevražedný atentát). Na tato úsilí se bude nyní hlavní hrdinka Offred/June snažit navázat vytvořením odporu a následným pokusem o převrat. Aby byl pokus úspěšný, musí si Offred nalézt spojence, mezi které budou patřit například přítel Nick a velitelova žena Serena.

Sledovat pak budeme i osud její dcery Nichole, kterou v závěru druhé série předala služebnici a přítelkyni Ofglen/Emily, aby se o ní postarala a bezpečně ji dopravila do Kanady, když se Offred rozhodla vrátit zpátky, aby zachránila svou starší dceru Hannah. Herecká sestava zůstane stejná jako v minulých dílech. Hlavní role Offred se opět ujme Elisabeth Moss, velitele Waterforda Joseph Fiennes, jeho ženy Sereny Yvonne Strahovski, služebnici Ofglen Alexis Bledel a přítele Nicka Max Minghella. První díl nové řady Příběhu služebnice uvidíme na obrazovkách HBO a HBO Go od 26. července.

 481 zobrazení   37 se líbí
Petr Kollár
Formovaly ho akčňáky, sci-fi a horory z osmdesátek a devadesátek. Posléze na VHS během dvou dnů bingewatchnul Twin Peaks a s ním se zrodila i láska k dlouhým vyprávěním, které s příchodem Netflixu získaly tu pravou platformu. Dnes se věnuje hollywoodské klasice, hongkongskému akčnímu filmu, japonskému anime i evropskému artu. Před pár lety se začetl do komiksových světů (a v poslední době mangy obzvláště). Rád se prochází po horách, miluje lesy a nepohrdne kvalitním pivem.
Fanoušci zuří. Zombie komedie Santa Clarita Diet na Netflixu končí
Fanoušci zuří. Zombie komedie Santa Clarita Diet na Netflixu končí
01.05.2019 14:00:00 | Filmové novinky

Oblíbený rodinný zombie seriál Santa Clarita Diet s Drew Barrymore a Timothy Olyphantem se další řady nedočká.

Čínský sci-fi megahit The Wandering Earth je nově na Netflixu v češtině
Čínský sci-fi megahit The Wandering Earth je nově na Netflixu v češtině
30.04.2019 16:00:00 | Filmové novinky

Chybí vám velkorozpočtové sci-fi fláky ve stylu Armagedonu? Čína a Netflix jsou tu pro vás s velkofilmem, kterým se Asie chce rovnat Hollywoodu. A nechybí ani české titulky!

Přišel vám poslední díl Hry o trůny příliš tmavý? Máme pár rad na zlepšení
Přišel vám poslední díl Hry o trůny příliš tmavý? Máme pár rad na zlepšení
30.04.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Bitva o Zimohrad měla být dosavadním vrcholem seriálu Hra o trůny. A po vizuální stránce nepochybně byla, ale ne pro každého. Řada fanoušků si ihned po zhlédnutí stěžovala, že velká část dílu byla příliš tmavá, kostičkovaná a místy nebylo na obraze vůbec nic vidět.

Jennifer Aniston a Adam Sandler čelí vraždě v nové komedii Netflixu
Jennifer Aniston a Adam Sandler čelí vraždě v nové komedii Netflixu
30.04.2019 | Filmové novinky

Murder Mystery je název nové akční detektivní komedie, ve které se opět setkají hollywoodské hvězdy Adam Sandler a Jennifer Aniston. Zábavný trailer láká na zběsilou jízdu a exotické lokace.