FB pixel TP pixel
Tvůrci Stranger Things nelení a lákají na 4. řadu © TMDB

Tvůrci Stranger Things nelení a lákají na 4. řadu

Ross a Matt Dufferovi v interview potvrdili, že již mají hotový plán pro zřejmě nevyhnutelnou 4. řadu jejich seriálového hitu Stranger Things, který aktuálně září na Netflixu. Dvojice zároveň odhalila několik detailů o tom, co fanoušci od případné další řady mohou očekávat.

16. 7. 2019 12:00 | Filmové novinky

„Nechceme se s dějem dostat do rohu, takže se už nyní bavíme se scenáristy, abychom se ujistili, že jdeme správným směrem,“ řekl v rozhovoru pro EW Ross Duffer. „Nevíme toho mnoho, ale máme jasno o zásadních věcech. Na konci druhé řady jsme už například věděli o Billym a věděli jsme, že se na scéně objeví Rusové. Ještě jsme neměli naplánovaný obchoďák atp., ale stejně jako tehdy i nyní už víme některé zásadní věci. Nyní se budeme snažit zaplnit je detaily a jsme nadšeni z toho, kam by se děj mohl potenciálně vydat. Jak už jsme jednou řekli, čtvrtá řada bude ve srovnání s touto řadou působit velmi odlišně. Podle mě je to tak správně a bude to skvělé.“

Jeho bratr Matt dodal: „Asi největší změnou, kterou plánujeme, je trochu děj otevřít. Ne nutně ve smyslu rozsahu nebo speciálních efektů, ale spíš ve smyslu, že dovolíme zápletkám, aby zamířily i do oblastí mimo samotné Hawkins.“ Na dotaz, jak finální cliffhanger z třetí řady ovlivní příběh čtvrté řady, Ross odpověděl: „Pokud připustíme, že 4. řada bude, samozřejmě jsme chtěli nalákat otázkou, kdo je ten Američan v cele a jak Rusové získali Demogorgona. A oba tyto faktory budou v další případné řadě hrát obrovskou roli.“

 2 901 zobrazení   67 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Potvrzeno! Druhá řada Mindhunter dorazí podle Davida Finchera 16. srpna
Potvrzeno! Druhá řada Mindhunter dorazí podle Davida Finchera 16. srpna
15.07.2019 | Filmové novinky

Seriál z dílny Davida Finchera se dočká druhé řady již za měsíc, tedy 16. srpna. Režisér to potvrdil v rozhovoru, v němž zároveň odhalil, na co se můžeme v pokračování chválené procedurálky na Netflixu těšit.

Teorie velkého třesku je nově i na Netflixu. Ovšem s tragickým překladem
Teorie velkého třesku je nově i na Netflixu. Ovšem s tragickým překladem
11.07.2019 14:00:00 | Filmové novinky

Oblíbený a nedávno ukončený sitcom byl dosud devízou hlavně českého HBO. Minulý týden se však dočkali i předplatitelé Netflixu. Avšak tomu se velmi nepovedla česká lokalizace, jež připomíná hrubý překlad Google překladače.

G. R. R. Martin: V prequelu GoT bude stovka království, Starkové a mamuti
G. R. R. Martin: V prequelu GoT bude stovka království, Starkové a mamuti
11.07.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Autor Hry o trůny George R. R. Martin v rozhovoru prozradil nové detaily o chystaném prequelu s neoficiálním názvem The Long Night. Kromě novinek o rodech, královstvích a tvorech, kteří se v seriálu objeví, jsme se dozvěděli, že The Long Night rozhodně jeho názvem nebude.

Jak by Hra o trůny skončila, kdyby tvůrci vyhověli hercům?
Jak by Hra o trůny skončila, kdyby tvůrci vyhověli hercům?
10.07.2019 | Filmové novinky

Stejně jako mezi fanoušky i mezi obsazením Hry o trůny lze najít herce, kteří nejsou z ukončení seriálu a dějové linky své postavy přinejmenším nadšení. A někteří z nich o své frustraci promluvili veřejně. Takže se nyní můžeme podívat, jak by děj vypadal, kdyby se jim tvůrci podřídili.