FB pixel TP pixel
Ulice strachu míří do Pátku Třináctého! Netflix láká na hororovou dvojku © TMDB

Ulice strachu míří do Pátku Třináctého! Netflix láká na hororovou dvojku

Už tento pátek se na Netflixu dočkáme druhé části z hororové trilogie Ulice strachu. A tentokrát půjde o zjevnou poctu Pátku Třináctého včetně ikonické pytlové masky Jasona Voorheese.

5. 7. 2021 15:00 | Filmové novinky

V pátek vstoupila na Netflix první část hororové trilogie Ulice strachu - 1. část: 1994 a už tenhle pátek nás čeká pokračování, po kterém bude další týden následovat velké finále. S každým dalším dílem přitom zamíříme dál do minulosti a dozvíme se postupně počátek celého prokletí. Dvojka nyní dostala od Netflixu nekrvavý trailer, který láká na prostředí letního tábora a každý fanda hororů musí ocenit, že tohle pokračování chce očividně velmi čerpat z Pátku Třináctého (pytel přes hlavu musí být!). Tahle slasherová série nikdy nebyla známá svými kvalitami, spíše kreativností vražd Jasona Voorheese (a jeho mamky), Ulice strachu se tedy po stránce děje nemusí zase tak moc snažit. Uvidíme, jestli Jasona dorovná v nápaditosti mordování puberťáků a hlavně si udrží fajnovou atmosféru první části.

 435 zobrazení  
Petr Semecký
Stresem prorostlý workoholik, který jednou rukou analyzuje festivalový art, druhou chystá preview nejžhavějšího blockbusteru a nohama sepisuje seznamy filmů a seriálů, které musí ve volném čase konečně „bingvočnout“. Milovník dobrého jídla, půlmaratonec, technologický nadšenec a sběratel všeho možného.
Netflix představil dvě krvavé žánrové novinky s hvězdným obsazením
Netflix představil dvě krvavé žánrové novinky s hvězdným obsazením
04.07.2021 13:00:00 | Filmové novinky

Netflix jako by chtěl během léta vsadit na hodně krvavou podívanou. Po brutální Ulici strachu totiž vytahuje z klobouku upírský thriller a silně stylizovaný western.

Sopránovi jsou zpátky! HBO vydalo parádní trailer filmového prequelu
Sopránovi jsou zpátky! HBO vydalo parádní trailer filmového prequelu
01.07.2021 11:00:00 | Filmové novinky

HBO právě vypustilo ukázku k filmu Všichni svatí mafie, ve kterém uvidíme zrod ikonické popkulturní postavy Tonyho Soprána. A fanoušci seriálu i mafiánských filmů obecně se mají na co těšit.

Tarantino se rozmluvil o konci kariéry. Vážně skončí už po příštím filmu?
Tarantino se rozmluvil o konci kariéry. Vážně skončí už po příštím filmu?
30.06.2021 | Filmové novinky

Quentin Tarantino se po čase rozpovídal o konci kariéry a svém dost možná posledním (?) filmu. Vážně to už brzy zapíchne?

Sci-fi roku se blíží. Nový trailer Asimovovy Nadace vám vyrazí dech!
Sci-fi roku se blíží. Nový trailer Asimovovy Nadace vám vyrazí dech!
29.06.2021 12:00:00 | Filmové novinky

Fanoušci hard sci-fi se mají na co těšit. Apple právě vydal nový dvouminutový trailer na svůj letošní seriálový hit, který láká bohatou výpravou se skvělými triky a prozradí datum premiéry.