FB pixel TP pixel
Unikly záběry brnění z chystaného Zaklínače a fanoušci se bouří © TMDB

Unikly záběry brnění z chystaného Zaklínače a fanoušci se bouří

Na internetu se objevily první fotografie z natáčení očekávaného netflixovského Zaklínače a prvotní reakce fanoušků nejsou z těch nejlepších, spíš naopak. Kromě zbraní a některých scén se totiž objevily i fotografie brnění Nilfgaardu, které vypadá přinejmenším „zajímavě“.

29. 5. 2019 12:00 | Filmové novinky Unikly záběry brnění z chystaného Zaklínače a fanoušci se bouří © TMDB

Mimo řady fotografií z natáčení v Maďarsku, kterého se jako choreograf účastní i „Noční král“ Vladimír Furdík, materiály obsahují i video (které bylo mezitím z YouTube staženo) nilfgaardských vojáků ve zbroji s meči. A fanoušci si ihned všimli, že přinejmenším ve srovnání se stejným brněním z herní trilogie nejde o designově nejpovedenější kousek. Některým se navíc brnění nelíbí ani bez srovnání a označují jej spíš za něco, co místo plátové zbroje nejmocnější říše světa Zaklínače připomíná brnění orků či skřetů.

Unikly záběry brnění z chystaného Zaklínače a fanoušci se bouří © TMDB

Stejně jako v případě Henryho Cavilla v paruce i zde nyní všichni doufají, že nejde o finální vzhled zbroje. Zde je nutné připomenout, že nejde o oficiální fotografie a že nevíme, jak budou nasvíceny a jak si s nimi případně pohraje postprodukce. Neznáme vizi tvůrců, neviděli jsme žádné skutečné záběry pro seriál a v neposlední řadě musíme Netflixu věřit, že se svým rozpočtem a portfoliem není z těch, kdo by vědomě navrhl nesmyslně vypadající brnění a pak ho nechal ve finálním produktu.

 1 672 zobrazení   24 se líbí
Tomáš Durčák
Dumavý samotář se zájmem o vše, co ještě neví. Původně chtěl z dlouhé chvíle jenom trochu psát o GoT, načež se z něj přes noc stal někdo, kdo už si sem musel napsat svůj medailonek. Nepohrdne dobrým filmem, seriálem, knihou, hudbou ani divadlem (zkrátka kulturní člověk každým coulem). Jako šéfredaktor už vedl pár projektů, kterým se dařilo i nedařilo, a pár lidí, kterým psaní šlo i nešlo. Jeho 46 chromozomů mu mimo jiné do vínku dalo nevypnutelný a mimořádně citlivý Grammar Nazi radar, díky kterému je sice nejlepším korektorem českého jazyka široko daleko, ale internetové diskuze bez prožití slabšího infarktu číst nemůže.
Netflix získal mezinárodní distribuční práva ke dvěma vítězům z Cannes
Netflix získal mezinárodní distribuční práva ke dvěma vítězům z Cannes
28.05.2019 | Filmové novinky

Online televize Netflix na filmovém festivalu v Cannes zakoupila práva ke dvěma vítězným snímkům. Na jeho obrazovkách tak uvidíme film Atlantique režisérky Mati Diop a animovaný snímek I Lost My Body režiséra Jérémy Clapina.

Rekordně mnoho lidí po konci Hry o trůny googluje, jak zrušit HBO
Rekordně mnoho lidí po konci Hry o trůny googluje, jak zrušit HBO
27.05.2019 15:00:00 | Filmové novinky

Hra o trůny je pro tuto chvíli na HBO zcela ukončená, televize odvysílala poslední dokument ze zákulisí s názvem The Last Watch a nyní si počkáme na nějaký ten spinoff. A zdá se, že s koncem veleúspěšného seriálu přišel pro mnoho lidí i konec jejich předplatného HBO.

Podívejte se na 1 sekundu z každého dílu Hry o trůny
Podívejte se na 1 sekundu z každého dílu Hry o trůny
24.05.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Jak si rychle zrekapitulovat všech 73 odvysílaných dílů Hry o trůny? Jednoho fanouška napadlo vybrat z každého dílu nejdůležitější sekundu a spojit vše do jednoho videa. Výsledkem je skvělý retrospektivní pohled na všech 8 řad seriálu.

Terminátor: Temný osud láká v traileru na akční orgie na zemi i ve vzduchu
Terminátor: Temný osud láká v traileru na akční orgie na zemi i ve vzduchu
23.05.2019 15:30:00 | Filmové novinky

Terminátor je zase zpátky a pod taktovkou Jamese Camerona a režiséra prvního Deadpoola se rodí první regulérní pokračování Dne zúčtování. A minimálně na akci chudé nebude.