FB pixel TP pixel
Wonder Woman 1984 je konečně online i s českým dabingem © TMDB

Wonder Woman 1984 je konečně online i s českým dabingem

Necelý měsíc po vydání Ligy spravedlnosti Zacka Snydera se tuzemské HBO vytasilo s dalším DC snímkem. V nabídce HBO GO ode dneška exkluzivně najdeme Wonder Woman 1984 s českým dabingem.

15. 4. 2021 15:00 | Filmové novinky

Wonder Woman 1984 legálně i s dabingem

Druhý díl Wonder Woman se měl původně podívat do kin v listopadu 2019, Warneři jej ale nakonec kvůli premiéře Star Wars: Vzestup Skywalkera v prosinci téhož roku přesunuli na červen 2020. Když udeřila pandemie koronaviru, dočkala se WW 1984 dalších tří odkladů, až nakonec společnost WarnerMedia rezignovala a film loni debutoval na Boží hod vánoční na americké službě HBO Max a v těch několika málo kinech, co byla v tu dobu otevřena.

Nové dobrodružství princezny Diany, ve kterém musí čelit poněkud potrhlému byznysmenovi Maxi Lordovi v podání přehrávajícího Pedra Pascala, slavilo na VOD velké úspěchy a dodnes je rovnou druhým nejúspěšnějším debutem na HBO Max, když jej předstihl pouze aktuální gladiátorský střet monster Godzilla vs. Kong. Necelý půlrok po premiéře v zahraničí si sequel veleúspěšné Wonder Woman můžeme pustit i u nás. Na HBO GO je ode dneška k dispozici i s českým dabingem v hlavní roli s René Slováčkovou a díky podpoře našich bývalých federálních bratří na vás může Diana promluvit dokonce i slovensky!

Wonder Woman 1984 je konečně online i s českým dabingem © TMDB

 662 zobrazení   13 se líbí
Ondřej Novotný
Internetový pisálek, který se přes svůj blog a Ednu nakonec dostal i na Filmtoro. Povoláním zatím student, ve volném čase pak zaneprázdněný teoretik komiksových filmů a seriálů, který nevynechá ani jednu nerdskou diskusi. Mezi jeho filmové favority patří Star Wars, Indiana Jones a jakýkoli béčkový film se Sibyl Danning. Mimo film se intenzivně věnuje čtení nejrůznější literatury (převážně té německé), rád vyhledává kvalitní kebab po celé Praze a občas usedne v klubu Chocobamba při poslechu kvalitní žižkovské hudby.
Jak se povedl nový Mortal Kombat? První reakce diváků jsou tady
Jak se povedl nový Mortal Kombat? První reakce diváků jsou tady
15.04.2021 13:50:00 | Filmové novinky

Pomalu vycházejí první reakce na novou a velmi očekávanou adaptaci slavné videoherní série Mortal Kombat. A fanoušky může uklidnit, že recenzenti vesměs snímek chválí: především pro stylovou akci i věrnost herní značce.

Ach můj bože. Všechny díly Přátel jsou konečně legálně online s dabingem
Ach můj bože. Všechny díly Přátel jsou konečně legálně online s dabingem
15.04.2021 11:30:00 | Filmové novinky

Je to tady! Po měsících čekání je partička milovaných Přátel konečně znovu dostupná legálně online a rovnou s českým i slovenským dabingem.

Konec srandy. Tříminutová ukázka Rychle a zběsile 9 bere auta do vesmíru!
Konec srandy. Tříminutová ukázka Rychle a zběsile 9 bere auta do vesmíru!
14.04.2021 17:50:00 | Filmové novinky

Roky jsme si dělali legraci, že za vlasy přitažená sága o rychlých autech, lepých děvách a proslovech o rodině už může vyrazit leda do vesmíru. A tvůrci nás vzali za slovo!

Kapitán Amerika zabíjí! Mrazivý trailer láká na finále nejnovější marvelovky
Kapitán Amerika zabíjí! Mrazivý trailer láká na finále nejnovější marvelovky
14.04.2021 16:20:00 | Filmové novinky

Už jen dvě epizody zbývají do konce marvelovského seriálu The Falcon and the Winter Soldier. A nejnovější trailer ukazuje, že diváky čeká ultimátní střet hrdinů s novým Kapitánem Amerikou, kterému ruplo v škebli.