FB pixel TP pixel
Sci-fi thriller Za stínem noci pokračuje! Mrkněte na nový napínavý trailer © Netflix

Sci-fi thriller Za stínem noci pokračuje! Mrkněte na nový napínavý trailer

Finální upoutávka k překvapivému belgickému hitu Za stínem noci je zde. Těšme se na nová prostředí, nové postavy i další dobrodružství hrdinů utíkajících před sluncem.

Filmové novinky

Netflix si je určitě vědom, že katastrofické a postapokalyptické filmy a seriály jsou vyhledávanou diváckou komoditou. Jen v tomto roce dorazily do streamerovy knihovny snímky jako akční dobrodružství Láska a příšery, sci-fi Půlnoční nebe s Georgem Clooneym, animovaná Rodina na baterky nebo Snyderovka Armáda mrtvých. V minulých letech zase bodoval dánský seriál Déšť nebo brazilské 3%. Loni se zase povedla belgická mysteriózní sci-fi série Za stínem noci, kterou právě na začátku září čeká již druhá řada a kterou Netflix promuje novým trailerem.

Seriál v první řadě vyprávěl o skupině lidí v letadle z Bruselu, které přepadne terorista. Všichni na palubě tohoto nočního letu se ale zároveň snaží cestou na západ uniknout slunečním paprskům, které zabíjí vše živé. Ve druhé řadě se hrdinové podívají pod zem, respektive do bunkru, kde jim nabídli pomoc vojáci. Napětí ale roste i tam. Tato sci-fi se zajímavou premisou mohla zprvu některými motivy připomínat povídku Časožrouti od Stephena Kinga, ve skutečnosti ale adaptuje knihu polského spisovatele Jaceka Dukaje. První řada sbírala u diváků kladná hodnocení, ta druhá snad bude stejně napínavá.

 1 157 zobrazení  
Thriller roku? Novinka Netflixu a režiséra Training Day má první trailer
Thriller roku? Novinka Netflixu a režiséra Training Day má první trailer
30.08.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Režisér Antoine Fuqua zakotvil na streamovacích službách a nachystal pro Netflix napínavý thriller s Jakem Gyllenhaalem.

HBO nelení, chystá spin-off komiksovky Birds of Prey
HBO nelení, chystá spin-off komiksovky Birds of Prey
29.08.2021 11:00:00 | Filmové novinky

Warneři to s premiérami nových sólovek DC hrdinů exkluzivně na HBO Max myslí vážně. Po Batgirl a Blue Beetleovi totiž vlastní snímek získá i Black Canary a její příběh bude přímo spin-offem loňské týmovky Birds of Prey.

Apple TV+ láká finálním trailerem na 2. řadu svého seriálového klenotu
Apple TV+ láká finálním trailerem na 2. řadu svého seriálového klenotu
27.08.2021 17:00:00 | Filmové novinky

Dramatický seriálový hit The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon patří k nejúspěšnějším seriálům streamovací stanice Apple TV+. Ta nyní láká novým trailerem na druhou řadu své vlajkové lodě.

Chystají se dva nové projekty ze světa Stargate. Budou na Amazonu?
Chystají se dva nové projekty ze světa Stargate. Budou na Amazonu?
26.08.2021 13:00:00 | Filmové novinky

Mohou se fanoušci Stargate začít těšit? Podle zákulisních informací to totiž vypadá, že jsou ve vývoji dva nové projekty z tohoto univerza.