FB pixel TP pixel
Satisfaction 1720
Satisfaction 1720

Satisfakce 1720

Satisfaction 1720
Dánsko | 2016 | Válečné filmy | Válka | 90 minut

Dánský kontradmirál Peter Wessel Tordenskjold je hrdinou Velké severní války. Ta začala v roce 1700, trvala přes dvacet let a skončila porážkou Švédska a podpisem Nystadského míru. Slavný vojevůdce, kterému ještě nebylo ani třicet let, tím ztratil smysl svého dosavadního života a nový zatím nenalezl...

Dánský kontradmirál Peter Wessel Tordenskjold je hrdinou Velké severní války. Ta začala v roce 1700, trvala přes dvacet let a skončila porážkou Švédska a podpisem Nystadského míru. Slavný vojevůdce, kterému ještě nebylo ani třicet let, tím ztratil smysl svého dosavadního života a nový zatím nenalezl. Není se až tak co divit, protože jej marně hledá hlavně pod sukněmi dívek a na dnech džbánků, lahví a sklenic. Jeho jediným a věrným průvodcem ve slavných bitvách i teď, v nudném míru, je jeho sluha Kold. Ten se na Tordenskjoldovo trápení nemůže dívat a přesvědčí jej, že je pomalu čas opustit přístav, najít si dobrou ženu a usadit se. Tordenskjold a Kold tedy vyrážejí na cestu po Dánsku a severním Německu, která se ale rychle změní na zběsilou jízdu plnou divokých večírků, vášnivých nocí, rvaček, útěků a kocovin. Válečný hrdina, který se svým životním stylem podobá dnešním rockovým hvězdám, má ale před sebou poslední souboj, jehož konec je dodnes opředen mnoha legendami, mýty i konspiracemi.

Hrají: Jakob Oftebro, Martin Buch, Natalie Madueno, Kenneth M. Christensen, David Dencik, Björn Kjellman, Martin Greis

Režie: Henrik Ruben Genz

IMDb  52 % Kinobox  58 %

Satisfakce 1720 online

Sledovat Satisfakce 1720 online můžeš na iTunes, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Satisfakce 1720 online, zda je ke stažení a zda má Satisfakce 1720 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč (i HD)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 7. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Satisfakce 1720 novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Satisfakce 1720, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na HBO
10 červnových novinek na HBO
06.06.2017 | Tipy na film

Jack Reacher 2, Inferno nebo Mělčiny, to jsou premiérové hollywoodské trháky, které se objeví na HBO v červnu. A také nás čeká několik evropských filmů známých i z našich festivalů. Kromě toho pokračuje samozřejmě kultovní Twin Peaks nebo Bílá princezna, v nabídce bude také Terapie z Rumunska nebo Maďarska. Pomalu, ale jistě se také blíží nová řada Hra o trůny, proto si můžete dát na konci června seriálový maratón všech předešlých sérií.

Satisfakce 1720 recenze a hodnocení

Ve filmu Satisfakce 1720 hrají Jakob Oftebro, Martin Buch, Natalie Madueno, Kenneth M. Christensen, David Dencik, Björn Kjellman, Martin Greis.

Film Satisfakce 1720 režíruje Henrik Ruben Genz.

Film Satisfakce 1720 má 90 minut.

Film Satisfakce 1720 můžete vidět na iTunes, Vodafone TV.

Film Satisfakce 1720 je online na iTunes, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.