FB pixel TP pixel
E la chiamano estate
E la chiamano estate

And They Call it Summer

E la chiamano estate
Itálie | 2012 | Drama | 89 minut

V Berlíně začátkem 19. století mladý německý básník Heinrich touží po romantické sebevraždě ve dvojici a neúnavně hledá spřízněnou lidskou duši, která by byla ochotná s ním dobrovolně ukončit svůj pozemský život. Je však zklamaný z necitlivosti všech lidí kolem, a když nedokáže přesvědčit ani svou s...

V Berlíně začátkem 19. století mladý německý básník Heinrich touží po romantické sebevraždě ve dvojici a neúnavně hledá spřízněnou lidskou duši, která by byla ochotná s ním dobrovolně ukončit svůj pozemský život. Je však zklamaný z necitlivosti všech lidí kolem, a když nedokáže přesvědčit ani svou sestřenici Mariu, ztrácí i tu poslední naději. Naštěstí však potkává Henriette, mladou, skromnou a uzavřenou manželku obchodníka, trpící "chorobou duše", a zdá se, že i jinou smrtelnou nemocí.

IMDb  63 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

And They Call it Summer online

And They Call it Summer online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

And They Call it Summer obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu And They Call it Summer, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu And They Call it Summer postavy.

Ve filmu And They Call it Summer hrají Isabella Ferrari, Jean-Marc Barr, Luca Argentero, Jean-Pierre Lorit, Maurizio Donadoni.

Film And They Call it Summer režíruje .

Film And They Call it Summer má 89 minut.

Film And They Call it Summer není zatím nikde online.

Film And They Call it Summer není zatím kde sledovat.