FB pixel TP pixel
Angelique and the King
Angelique and the King

Angelika a král

Angelique and the King
Francie | 1966 | Angelika | 100 minut

Po popravě svého milovaného manžela hraběte Jeoffreye de Peyraca žila Angelika jistý čas mezi pařížskou spodinou po boku svého přítele z dětství Nicolase. Po jeho smrti se rozhodla, že chce získat zpět své postavení, majetek a čest. Vzala si svého bratrance Philipa de Plessis-Bellieres. Její manžel ...

Po popravě svého milovaného manžela hraběte Jeoffreye de Peyraca žila Angelika jistý čas mezi pařížskou spodinou po boku svého přítele z dětství Nicolase. Po jeho smrti se rozhodla, že chce získat zpět své postavení, majetek a čest. Vzala si svého bratrance Philipa de Plessis-Bellieres. Její manžel však nečekaně zemře na bitevním poli a brzy na to je Angelika povolaná králem zpět na královský dvůr, aby splnila náročnou diplomatickou úlohu. Má přesvědčit perského velvyslance Batchary-Beju k podpisu důležité smlouvy s Francii. Její krása však nenechá chladným ani velvyslance, ani krále, který ji chce učinit svou oficiální milenkou. Jejich vztah však nepřestává provázet stín mrtvého Peyraca. Král Angelice přizná, že její manžel nebyl upálen. Angelika stále svého muže miluje a nedokáže ho zradit, její nedůvěra ke králi a jeho dvoru roste. Touha po Peyracovi jí provází celou řadou nebezpečí, intrik a milostných nástrah.

IMDb  67 % Kinobox  64 %

Angelika a král online

Sledovat Angelika a král online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Angelika a král online, zda je ke stažení a zda má Angelika a král dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Angelika a král zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
4 986 000 diváků

Angelika a král recenze a hodnocení

Ve filmu Angelika a král hrají .

Film Angelika a král režíruje .

Film Angelika a král má 100 minut.

Film Angelika a král vidělo v českých kinech 4 986 000 diváků.

Film Angelika a král můžete vidět na iTunes.

Film Angelika a král je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.