FB pixel TP pixel
Angelique
Angelique

Angelika, markýza andělů

Angelique
Francie | 1964 | Angelika | Zakázaná láska | 117 minut

První z řady filmů o Angelice, které jsou od šedesátých let známy po celém světě. Angelika de Sancé de Monteloup je proti své vůli provdána za mocného Joffrey de Peyrac, o němž se říká, že je čaroděj. Na počátku mladá dívka, která přišla z kláštera cítí ke svému tajemnému manželovi jen strach a odpo...

První z řady filmů o Angelice, které jsou od šedesátých let známy po celém světě. Angelika de Sancé de Monteloup je proti své vůli provdána za mocného Joffrey de Peyrac, o němž se říká, že je čaroděj. Na počátku mladá dívka, která přišla z kláštera cítí ke svému tajemnému manželovi jen strach a odpor. Nicméně, krok za krokem objevuje skutečnou osobnost hraběte de Peyrac, vědce, filosofa a trubadúra, a zamiluje se do něj. Jednoho dne mladý král Francie Ludvík XIV. navštíví toulouské sídlo pana de Peyrac. Přepych, který král nazve „státem ve státě“ a okouzlující manželka navíc, vyvolají královu žárlivost a hrabě de Peyrac de Morens d’Irristru musí být odstraněn!

IMDb  69 % Kinobox  66 %

Angelika, markýza andělů online

Sledovat Angelika, markýza andělů online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Angelika, markýza andělů online, zda je ke stažení a zda má Angelika, markýza andělů dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 3. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Angelika, markýza andělů zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
5 547 000 diváků

Angelika, markýza andělů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Angelika, markýza andělů?

Ve filmu Angelika, markýza andělů hrají .

Film Angelika, markýza andělů režíruje .

Film Angelika, markýza andělů má 117 minut.

Film Angelika, markýza andělů vidělo v českých kinech 5 547 000 diváků.

Film Angelika, markýza andělů můžete vidět na iTunes.

Film Angelika, markýza andělů je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.