FB pixel TP pixel
Angelique and the Sultan
Angelique and the Sultan

Angelika a sultán

Angelique and the Sultan
Francie | 1968 | Angelika | Romantické filmy | 105 minut

Pátá a závěrečná část filmové série opět rozpracovává drobnou část knihy „Nezkrotná Angelika“. Angelika byla unesena pirátem d'Escrainvillem, který ji vzápětí prodal překupníkovi otrokyň pro harém marockého sultána. Tak se hraběnka de Peyrac setkává s Osmanem Ferrajim, moudrým eunuchem, který má...

Pátá a závěrečná část filmové série opět rozpracovává drobnou část knihy „Nezkrotná Angelika“. Angelika byla unesena pirátem d'Escrainvillem, který ji vzápětí prodal překupníkovi otrokyň pro harém marockého sultána. Tak se hraběnka de Peyrac setkává s Osmanem Ferrajim, moudrým eunuchem, který má v plánu stvořit z ní třetí ženu sultána Mulaye Ismaila, a tedy vládkyni Maroka. Joffrey de Peyrac předstírá, že je jedním z galejníků, aby se tak dostal do marockého Meknesu, spojil se s vlivnými přáteli a pokusil se svoji ženu zachránit. Mezi tím Angelika odolává požadavkům Osmana Ferrajiho a mocného sultána. Touto vytrvalostí si získá sympatie Normanďana Colina Paturela, který je již patnáct let králem otroků v Meknesu. Když se několik otroků pokusí o útěk, Angeliku přijmou mezi sebe.

IMDb  65 % Kinobox  60 %

Angelika a sultán online

Sledovat Angelika a sultán online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Angelika a sultán online, zda je ke stažení a zda má Angelika a sultán dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 17. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Angelika a sultán zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
3 436 000 diváků

Angelika a sultán recenze a hodnocení

Ve filmu Angelika a sultán hrají .

Film Angelika a sultán režíruje .

Film Angelika a sultán má 105 minut.

Film Angelika a sultán vidělo v českých kinech 3 436 000 diváků.

Film Angelika a sultán můžete vidět na iTunes.

Film Angelika a sultán je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.