FB pixel TP pixel
Untamable Angelique
Untamable Angelique

Nezkrotná Angelika

Untamable Angelique
Francie | 1967 | Angelika | Dobrodružné filmy | 95 minut

Čtvrtá část filmové série rozpracovává drobnou část knihy „Nezkrotná Angelika“ do velkých středomořských dobrodružství, k nimž autorka „Angeliky“ dodává: „Nikdy jsem nebyla spokojena s výsledkem, do nějž jsem nesměla zasahovat.“ Angelika opouští dvůr a Francii, aby našla svého manžela, hraběte de Pe...

Čtvrtá část filmové série rozpracovává drobnou část knihy „Nezkrotná Angelika“ do velkých středomořských dobrodružství, k nimž autorka „Angeliky“ dodává: „Nikdy jsem nebyla spokojena s výsledkem, do nějž jsem nesměla zasahovat.“ Angelika opouští dvůr a Francii, aby našla svého manžela, hraběte de Peyrac. U Středozemního moře vstupuje na palubu královské galéry, jíž velí u dvora oblíbený vévoda de Vivonne, bratr královy favoritky, Mme de Montespan. Poté, co je galéra napadena piráty, Angelika opouští její palubu. Pochopitelně netušíc, že velitel pirátské lodi – Rescator – je Joffrey de Peyrac, kterého hledá… Před utonutím ji zachrání až pirátská loď markýze d'Escrainville, opilce a zatracence nenávidícího ženy, jenž svoji touhu Angeliku zabít ovládne jen proto, aby ji výhodně prodal na trhu otroků v Candii (Kréta). Zde je krásná markýza prodána neznámému muži, v němž Angelika pozná hraběte de Peyrac.

IMDb  66 % Kinobox  63 %

Nezkrotná Angelika online

Sledovat Nezkrotná Angelika online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nezkrotná Angelika online, zda je ke stažení a zda má Nezkrotná Angelika dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nezkrotná Angelika zajímavosti

Návštěvnost v českých kinech
4 448 000 diváků

Nezkrotná Angelika recenze a hodnocení

Ve filmu Nezkrotná Angelika hrají .

Film Nezkrotná Angelika režíruje .

Film Nezkrotná Angelika má 95 minut.

Film Nezkrotná Angelika vidělo v českých kinech 4 448 000 diváků.

Film Nezkrotná Angelika můžete vidět na iTunes.

Film Nezkrotná Angelika je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.