FB pixel TP pixel
The Con Is On
The Con Is On

Angláni na útěku

The Con Is On
USA | 2018 | Komedie | Krimi komedie | 90 minut

Manželé Harriet a Peter Foxovi jsou nechvalně proslulí britští podvodníci. Když při pokeru s šílenou šéfkou podsvětí Irinou všechno prohrají, letí do Los Angeles, aby získali čas a pokusili se sehnat peníze, které jí dluží. Proto zosnují spletitý plán, jak ukrást Peterově bohaté exmanželce Jackie dr...

Manželé Harriet a Peter Foxovi jsou nechvalně proslulí britští podvodníci. Když při pokeru s šílenou šéfkou podsvětí Irinou všechno prohrají, letí do Los Angeles, aby získali čas a pokusili se sehnat peníze, které jí dluží. Proto zosnují spletitý plán, jak ukrást Peterově bohaté exmanželce Jackie drahý prsten. Po několika marných pokusech a šílených eskapádách se dvojici podaří přelstít Irinu, oklamat Jackie a šperk konečně získat. Když lup prodají, rozhodnou se pověsit zlodějnu na hřebík a odstěhovat se do Brazílie. Při nástupu do letadla si ale všimnou vzácného diamantového náhrdelníku na krku jedné z pasažérek…

Hrají: Parker Posey, Uma Thurman, Alice Eve, Sofía Vergara, Maggie Q, Tim Roth, Crispin Glover

Režie: James Oakley

IMDb  38 % Kinobox  38 %

Angláni na útěku online

Sledovat Angláni na útěku online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Angláni na útěku online, zda je ke stažení a zda má Angláni na útěku dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Angláni na útěku recenze a hodnocení

Ve filmu Angláni na útěku hrají Parker Posey, Uma Thurman, Alice Eve, Sofía Vergara, Maggie Q, Tim Roth, Crispin Glover.

Film Angláni na útěku režíruje James Oakley.

Film Angláni na útěku má 90 minut.

Film Angláni na útěku můžete vidět na Starmax.

Film Angláni na útěku je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.