FB pixel TP pixel
Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života
Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života

Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života

Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života
Česko | 1970 | Drama | Doktoři

Toto ponuré, černobíle natočené podobenství, inspirované Čechovovou povídkou Pavilón č. 6, nesměl režisér Ivan Balaďa dokončit - teprve po pádu komunismu, s více než dvacetiletým odstupem, se film dostal na plátna kin, bohužel se zanedbatelným ohlasem. Vlastně až nyní si můžeme plně vychutnat příběh...

Toto ponuré, černobíle natočené podobenství, inspirované Čechovovou povídkou Pavilón č. 6, nesměl režisér Ivan Balaďa dokončit - teprve po pádu komunismu, s více než dvacetiletým odstupem, se film dostal na plátna kin, bohužel se zanedbatelným ohlasem. Vlastně až nyní si můžeme plně vychutnat příběh stárnoucího, stále vyčerpanějšího lékaře z léčebny do duševně choré, jenž nezadržitelně klesá na úroveň svých pacientů.

IMDb  57 % CSFD  57 %

Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života online

Sledovat Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života online, zda je ke stažení a zda má Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 8. 2. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života postavy.

Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života recenze a hodnocení

Tvůj názor na Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života?

Ve filmu Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života hrají Zlatomír Vacek, Antonín Horák, Vladimír Merta, Elena Zvaríková-Pappová, Zora Rozsypalová, Eva Řepíková, Vlastimila Vlková, Zuzana Fišárková.

Film Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života režíruje Ivan Balaďa.

Film Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Archa bláznů aneb Vyprávění z konce života je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.