FB pixel TP pixel
Scalpel, please
Scalpel, please

Skalpel, prosím

Scalpel, please
Česko | 1985 | Drama | Doktoři

Film režiséra Jiřího Svobody patří k těm výjimečným dílům, jež jsou současně divácky atraktivní i umělecky pozoruhodné. Hlavní postavou příběhu je starý lékař, špičkový neurochirurg, stojící před náročnou a téměř beznadějnou operací malého pacienta Víti Uzla, jemuž všichni říkají Uzlík. Přestože jeh...

Film režiséra Jiřího Svobody patří k těm výjimečným dílům, jež jsou současně divácky atraktivní i umělecky pozoruhodné. Hlavní postavou příběhu je starý lékař, špičkový neurochirurg, stojící před náročnou a téměř beznadějnou operací malého pacienta Víti Uzla, jemuž všichni říkají Uzlík. Přestože jeho mozkový nádor označili lékaři za příliš pokročilý pro úspěšnou operaci, on se rozhodl operovat. Během pár hodin, které do operace zbývají, můžeme nahlédnout do profesorových vzpomínek, seznámit se s jeho minulostí, soukromím, ženou Jitkou a synem Ondřejem, prací na klinice, jeho spolupracovníky i pacienty.

IMDb  76 % CSFD  77 %

Skalpel, prosím online

Sledovat Skalpel, prosím online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Skalpel, prosím online, zda je ke stažení a zda má Skalpel, prosím dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 6. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 11. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Skalpel, prosím obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Skalpel, prosím, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Skalpel, prosím postavy.

Skalpel, prosím recenze a hodnocení

Ve filmu Skalpel, prosím hrají Miroslav Macháček, Jana Brejchová, Barbara Brylska, Marie Durnová, Jakub Zdenek.

Film Skalpel, prosím režíruje Jiří Svoboda.

Film Skalpel, prosím můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Skalpel, prosím je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.