FB pixel TP pixel
Assassination of a High School President
Assassination of a High School President

Atentát na střední

Assassination of a High School President
USA | 2008 | Komedie | Krimi komedie | 93 minut

Co všechno bys udělal pro to, aby si tě všimla nejhezčí holka ze školy?Atentát na střední je bravurní komedie s kriminální zápletkou ze studentského prostředí s Mishou Barton (seriál O.C., Šestý smysl), Reecem Thompsonem (Rocket Science) a Brucem Willisem. Druhák Bobby Funke má za úkol napsat článek...

Co všechno bys udělal pro to, aby si tě všimla nejhezčí holka ze školy?Atentát na střední je bravurní komedie s kriminální zápletkou ze studentského prostředí s Mishou Barton (seriál O.C., Šestý smysl), Reecem Thompsonem (Rocket Science) a Brucem Willisem. Druhák Bobby Funke má za úkol napsat článek o oblíbeném předsedovi školní rady a nadaném sportovci Paulovi. Pak se z kanceláře přísného ředitele Kirkpatricka (Bruce Willis) ztratí závěrečné testy. Bobby zveřejní skandální článek, ve kterém za hlavního podezřelého označí Paula - a náhle se ocitá v centru pozornosti celé školy. Jenže když začne o Bobbyho jevit nebývalý zájem také Paulova přitažlivá přítelkyně Francesca (Barton) a dokonce i jeho dřívější pronásledovatelé, probudí se v něm pochyby: je Paul opravdu vinen? Neuniklo mu něco? Jeho další pátrání odhalí rozsáhlé spiknutí, které s sebou hrozí strhnout nejen studenty, ale i učitele. Bobby se musí rozhodnout: má říct pravdu, nebo mlčet a dál se hřát na výsluní momentální slávy?Ve filmu si zahrál také Michael Rapaport (seriál Útěk z vězení, Hitch: Lék pro moderního muže) a Aaron Himelstein (Informátoři, Všichni milují Mandy Lane)

IMDb  63 % CSFD  54 %

Atentát na střední online

Sledovat Atentát na střední online můžeš na Filmbox+, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Atentát na střední online, zda je ke stažení a zda má Atentát na střední dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | SD kvalita | od 21. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč

Atentát na střední obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Atentát na střední, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Atentát na střední postavy.

Atentát na střední recenze a hodnocení

Ve filmu Atentát na střední hrají Mischa Barton, Reece Thompson, Bruce Willis, Michael Rapaport, Kathryn Morris, Melonie Diaz, Gabrielle Brennan.

Film Atentát na střední režíruje .

Film Atentát na střední má 93 minut.

Film Atentát na střední můžete vidět na Filmbox+, Voyo.

Film Atentát na střední je online na Filmbox+, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.