FB pixel TP pixel
Barbie: Mariposa and the Fairy Princess

Barbie - Mariposa a Květinová princezna

Barbie: Mariposa and the Fairy Princess
Kanada | 2013 | Barbie | Animované filmy | Pro holky | 75 minut

Mariposa™ a její chlupatý kamarád Zee se vrací ve filmu Mariposa a Květinová víla. V magickém dobrodružném příběhu má Mariposa™ v roli vyslankyně království Flutterfield za úkol vyjednat mír s krystalovými vílami z království Shimmervale. Na místního krále Mariposa™ příliš dobrý dojem neudělá, ale s...

Mariposa™ a její chlupatý kamarád Zee se vrací ve filmu Mariposa a Květinová víla. V magickém dobrodružném příběhu má Mariposa™ v roli vyslankyně království Flutterfield za úkol vyjednat mír s krystalovými vílami z království Shimmervale. Na místního krále Mariposa™ příliš dobrý dojem neudělá, ale s jeho plachou dcerou, princeznou Catanií™, si hned padnou do oka. Kvůli jednomu malému nedorozumění je však Mariposa™ z království vykázána. Když na cestě domů Mariposa™ narazí na temnou vílu, která se chystá zničit celé království Shimmervale, rychle spěchá zpátky, aby pomohla princezně Catanii™ zachránit její pohádkový svět. Nakonec obě dívky poznají, že přátelství nejlépe získá ten, kdo je sám přátelský.

Hrají: Kelly Sheridan, Maryke Hendrikse, Tabitha St. Germain, Mariee Devereux, Alessandro Juliani, Alistair Abell, Russell Roberts

Režie: William Lau

IMDb  61 % Kinobox  59 %

Barbie - Mariposa a Květinová princezna online

Sledovat Barbie - Mariposa a Květinová princezna online můžeš na iTunes, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Barbie - Mariposa a Květinová princezna online, zda je ke stažení a zda má Barbie - Mariposa a Květinová princezna dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 23. 11. 2022
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
český dabing | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 4. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Barbie - Mariposa a Květinová princezna recenze a hodnocení

Tvůj názor na Barbie - Mariposa a Květinová princezna?

Ve filmu Barbie - Mariposa a Květinová princezna hrají Kelly Sheridan, Maryke Hendrikse, Tabitha St. Germain, Mariee Devereux, Alessandro Juliani, Alistair Abell, Russell Roberts.

Film Barbie - Mariposa a Květinová princezna režíruje William Lau.

Film Barbie - Mariposa a Květinová princezna má 75 minut.

Film Barbie - Mariposa a Květinová princezna můžete vidět na iTunes, Voyo.

Film Barbie - Mariposa a Květinová princezna je online na iTunes, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.