FB pixel TP pixel

Berete si za manžela...

The Baxter
USA | 2005 | Romantické filmy | 91 minut

Každá správná romantická komedie končí scénou, v níž hlavní hrdina vběhne do kostela ve chvíli, kdy si hlavní hrdinka má vzít toho nepravého. Tahle romantická komedie však vypráví o tom druh...

Každá správná romantická komedie končí scénou, v níž hlavní hrdina vběhne do kostela ve chvíli, kdy si hlavní hrdinka má vzít toho nepravého. Tahle romantická komedie však vypráví o tom druhém. O tom nepravém. O chlapíkovi, který odchází od oltáře sám. Je to typ, s nímž ženy chtějí zakotvit jen proto, že nemohou být s mužem, jehož opravdu milují. A právě takový je daňový účetní Elliot Sherman (hraje ho autor scénáře a režisér Michael Showalter). Nevěsty mu utekly od oltáře už sedmkrát, ale tentokrát se setkal se ženou svých snů. A je rozhodnut, že si půvabnou editorku časopisu Caroline Swanovou ( Elizabeth Banksová) vezme. Jenže jako obvykle se odkudsi vynoří její školní láska. Elliot, jehož se zmocňuje beznaděj, se setká s Cecil Millsovou (Michele Williamsová) a ta mu poradí: Tvůj problém je v tom, že nechceš riskovat. Ti, co vyhrávají, riskovat musí. A tak Elliot, který si poprvé v životě věří, podnítí sérii komických událostí, aby se konečně zbavil neblahého předurčení.

IMDb  67 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Berete si za manžela... online

Berete si za manžela... online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Berete si za manžela... obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Berete si za manžela..., kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Berete si za manžela... postavy.

Berete si za manžela... recenze a hodnocení