FB pixel TP pixel
The Boston Strangler

Bostonský škrtič

The Boston Strangler
USA | 1968 | Thrillery | 116 minut

Albert De Salvo (David Faustino) je práskač a podvodník s násilnickými sklony. Zrovna sedí ve vězení a plán jeho spoluvězně mu připadá skvělý. Přihlásí se s informacemi o škrtiči, který před mnoha lety vraždil ženy v Bostonu, a společně zbohatnou na odměnách za pomoc k dopadení pachatele. Jenže jeho...

Albert De Salvo (David Faustino) je práskač a podvodník s násilnickými sklony. Zrovna sedí ve vězení a plán jeho spoluvězně mu připadá skvělý. Přihlásí se s informacemi o škrtiči, který před mnoha lety vraždil ženy v Bostonu, a společně zbohatnou na odměnách za pomoc k dopadení pachatele. Jenže jeho spoluvězeň ví o vraždách víc, než by měl, a detektiv John Marsden (Andrew Divoff) již tuší, že ženy neškrtil jen jeden muž. Důsledky bude mít tato drzá lež pro všechny. Napínavý kriminální příběh podle skutečné události, která v 60. letech hýbala Amerikou.

IMDb  71 %

Bostonský škrtič online

Sledovat Bostonský škrtič online můžeš na Filmy v češtině, Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bostonský škrtič online, zda je ke stažení a zda má Bostonský škrtič dabing nebo titulky.

Filmy v češtině
Filmy v češtině
český dabing | od 15. 6. 2022
Zdarma
Google Play
Google Play
od 1. 10. 2016
Cena nezjištěna
iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč (i HD)

Bostonský škrtič obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bostonský škrtič, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bostonský škrtič postavy.

Bostonský škrtič recenze a hodnocení

Ve filmu Bostonský škrtič hrají Tony Curtis, Henry Fonda, George Kennedy, Mike Kellin, Hurd Hatfield, Murray Hamilton, Jeff Corey.

Film Bostonský škrtič režíruje Richard Fleischer.

Film Bostonský škrtič má 116 minut.

Film Bostonský škrtič můžete vidět na Filmy v češtině, Google Play, iTunes.

Film Bostonský škrtič je online na Filmy v češtině, Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.