FB pixel TP pixel
Class Divide
Class Divide

Bydlení ne pro každého

Class Divide
USA | 2016 | Dokumenty | Společnost | 74 minut

Dokument "Bydlení ne pro každého" upozorňuje na důsledky postupující gentrifikace a narůstající nerovnosti skrze mikrokosmos newyorské čtvrti Chelsea. Zaměřuje se na styčnou oblast, kde stojí elitní soukromé školy přímo naproti bytovým domům určeným pro domácnosti s nízkými příjmy. Závěrečný film z ...

Dokument "Bydlení ne pro každého" upozorňuje na důsledky postupující gentrifikace a narůstající nerovnosti skrze mikrokosmos newyorské čtvrti Chelsea. Zaměřuje se na styčnou oblast, kde stojí elitní soukromé školy přímo naproti bytovým domům určeným pro domácnosti s nízkými příjmy. Závěrečný film z trilogie o ekonomických silách ovlivňujících obyčejné lidi od režiséra Marca Levina a producentky Daphne Pinkersonové (dokumenty "Schmatta: Rags to Riches to Rags" a "Hard Times: Lost on Long Island" z produkce HBO) podává svědectví o dopadech gentrifikace a stagnující sociální mobility na mladé lidi sdílející stejnou čtvrť – a přesto žijící v naprosto odlišných světech – kteří si klestí cestu v rapidně se měnícím prostředí.

IMDb  73 % CSFD  76 %

Bydlení ne pro každého online

Sledovat Bydlení ne pro každého online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bydlení ne pro každého online, zda je ke stažení a zda má Bydlení ne pro každého dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 10. 2016
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bydlení ne pro každého obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bydlení ne pro každého, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bydlení ne pro každého postavy.

Brandon
Brandon
Himself
Hyisheem
Hyisheem
Himself
Luc
Luc
Himself
Marc Ribot
Marc Ribot
Hudba
Marc Levin
Marc Levin
Režie

Bydlení ne pro každého recenze a hodnocení

Tvůj názor na Bydlení ne pro každého?

Ve filmu Bydlení ne pro každého hrají Brandon, Hyisheem, Luc.

Film Bydlení ne pro každého režíruje Marc Levin.

Film Bydlení ne pro každého má 74 minut.

Film Bydlení ne pro každého můžete vidět na HBO Max.

Film Bydlení ne pro každého je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.