FB pixel TP pixel
Byli jsme to my?
Byli jsme to my?

Byli jsme to my?

Byli jsme to my?
Česko | 1991 | Drama | Satira

Divadelní režisér naráží na nezájem a nezodpovědnost hereckého souboru, jehož členové intrikují a shánějí se po vedlejších příjmech. Unavený a nemocný umělec chce svou práci dokončit za každou cenu. Aktualizovaný přepis divadelní hry, kterou na počátku 80. let inscenoval Evald Schorm. V autorské int...

Divadelní režisér naráží na nezájem a nezodpovědnost hereckého souboru, jehož členové intrikují a shánějí se po vedlejších příjmech. Unavený a nemocný umělec chce svou práci dokončit za každou cenu. Aktualizovaný přepis divadelní hry, kterou na počátku 80. let inscenoval Evald Schorm. V autorské interpretaci A. M. se z působivé výpovědi o mravním úpadku v letech normalizace stala plochá postrevoluční agitka. Tvůrci se dostalo poct na festivalu v Karlových Varech, kvůli jehož termínu byly uspěchány dokončovací práce. Kritika ráda předvedla svoji nezaujatost a byla jednohlasně nemilosrdná.

IMDb  65 % CSFD  68 %

Byli jsme to my? online

Byli jsme to my? online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Byli jsme to my? obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Byli jsme to my?, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Byli jsme to my? postavy.

Byli jsme to my? recenze a hodnocení

Ve filmu Byli jsme to my? hrají Leoš Suchařípa, Petr Čepek, Táňa Fischerová, Ladislav Frej, Jiří Zahajský, Ondřej Vetchý, Miloslav Štibich, Gabriela Wilhelmová, Vladimír Kratina, Jan Teplý, Tereza Brodská.

Film Byli jsme to my? režíruje Antonín Máša.

Film Byli jsme to my? není zatím nikde online.

Film Byli jsme to my? není zatím kde sledovat.