FB pixel TP pixel
Powder Blue
Powder Blue

Čekání na zázrak

Powder Blue
USA | 2009 | Drama | 108 minut

Pete Stanhope chce zastavit finančně i psychicky náročnou hormonální léčbu své ženy Donny a začíná uvažovat o adopci. Donna s tím ale nesouhlasí. V naději na zlepšení jejich manželské situace odcestují na romantickou dovolenou do Mexika. Kvůli problémům s autem se ale musí zastavit v malé mírumilovn...

Pete Stanhope chce zastavit finančně i psychicky náročnou hormonální léčbu své ženy Donny a začíná uvažovat o adopci. Donna s tím ale nesouhlasí. V naději na zlepšení jejich manželské situace odcestují na romantickou dovolenou do Mexika. Kvůli problémům s autem se ale musí zastavit v malé mírumilovné vesnici Dommatina se spoustou šťastných obyvatel. Pete přijme pomoc místního automechanika Juana, zatímco sám pomáhá místním s přípravou na každoroční oslavy. Budoucnost Stanhopeových teď záleží na tom, jestli při sbližování se s Pepillem, mladším postiženým bratrem Juana, pochopí, jak jednoduché je dosáhnout štěstí."

IMDb  64 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Čekání na zázrak online

Čekání na zázrak online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Čekání na zázrak obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čekání na zázrak, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čekání na zázrak postavy.

Čekání na zázrak recenze a hodnocení

Ve filmu Čekání na zázrak hrají Jessica Biel, Eddie Redmayne, Forest Whitaker, Ray Liotta, Lisa Kudrow, Alejandro Romero, Sanaa Lathan.

Film Čekání na zázrak režíruje .

Film Čekání na zázrak má 108 minut.

Film Čekání na zázrak není zatím nikde online.

Film Čekání na zázrak není zatím kde sledovat.