FB pixel TP pixel
Diminished Capacity
Diminished Capacity

Chvilkové zatmění

Diminished Capacity
USA | 2008 | Komedie | Situace | 92 minut

Hrdinou americké komedie je novinář Cooper (Matthew Broderick), trpící poruchami paměti, který se spolu se strýcem a svou dávnou láskou vydají do Chicaga za vidinou peněz. Režii má Terry Kinney, dále hrají Alan Alda a Virginia Madsenová.Americká komedie Terryho Kinneye vypráví o osudu mladého noviná...

Hrdinou americké komedie je novinář Cooper (Matthew Broderick), trpící poruchami paměti, který se spolu se strýcem a svou dávnou láskou vydají do Chicaga za vidinou peněz. Režii má Terry Kinney, dále hrají Alan Alda a Virginia Madsenová.Americká komedie Terryho Kinneye vypráví o osudu mladého novináře Coopera (Matthew Broderic), který trpí poruchou paměti. Často zapomíná, nedokáže se soustředit, a proto mu šéf doporučí, aby si vzal dovolenou. Cooper se rozhodne odjet za svou matkou a strýcem Rolliem (Alan Alda), který má Alzheimera a je v mnohem vážnějším stavu. V té chvíli ale zjišťujeme, že příběh je vlastně o něm a o tom, že nehodlá odejít do domova důchodců, kam ho chce dát Cooperova matka. Rollie vidí spásu v baseballové kartičce Chicago Cubs z roku 1907, která má neuvěřitelnou cenu. A tak se s Cooperem a jeho bývalou láskou Charlottou (Virginia Madsenová) vydají do Chicaga, kde chtějí kartičku prodat..

Trailer

Chvilkové zatmění obsazení

Herci: Matthew Broderick, Virginia Madsen, Jimmy Bennett, Louis C.K., Jim True-Frost, Alan Alda, Dylan Baker

Režie: Terry Kinney

IMDb  57 % Kinobox  53 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Chvilkové zatmění online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Chvilkové zatmění online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Chvilkové zatmění dabing nebo titulky.

Chvilkové zatmění celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Chvilkové zatmění Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Chvilkové zatmění recenze a hodnocení

Ve filmu Chvilkové zatmění hrají Matthew Broderick, Virginia Madsen, Jimmy Bennett, Louis C.K., Jim True-Frost, Alan Alda, Dylan Baker.

Film Chvilkové zatmění režíruje Terry Kinney.

Film Chvilkové zatmění má 92 minut.

Film Chvilkové zatmění není zatím nikde online.

Film Chvilkové zatmění není zatím kde sledovat.