FB pixel TP pixel
Vier Minuten

Čtyři minuty

Vier Minuten
Německo | 2006 | Drama | Hudba | 112 minut

Pianistka Traude Krüger vyučuje již 60 let hru na klavír v jedné ženské věznici. Až to skoro vypadá, že si sama odpykává trest. Když má začít vyučovat uzavřenou, nevypočitatelnou a agresivní Jenny, která sedí za vraždu, zprvu to odmítne. Ale v okamžiku, kdy tuto vzpurnou dívku uslyší hrát, změní své...

Pianistka Traude Krüger vyučuje již 60 let hru na klavír v jedné ženské věznici. Až to skoro vypadá, že si sama odpykává trest. Když má začít vyučovat uzavřenou, nevypočitatelnou a agresivní Jenny, která sedí za vraždu, zprvu to odmítne. Ale v okamžiku, kdy tuto vzpurnou dívku uslyší hrát, změní své rozhodnutí. Její nadání je zcela zřejmé a je ukryto pod slupkou drsné holky s násilnickými sklony k sobě samé, ale i k okolí. Hodiny klavíru vypadají spíše jako vzájemné měření sil. A tak se pustí do boje: proti sobě, ale i do boje společného, neboť v sázce je důležitá klavírní soutěž, během níž zbývají Jenny právě 4 minuty, aby dokázala něco, co by od ní nikdo - ani samotná Traude - nečekal.

Hrají: Monica Bleibtreu, Richy Müller, Jasmin Tabatabai, Stefan Kurt, Vadim Glowna, Hannah Herzsprung, Sven Pippig

Režie: Chris Kraus

IMDb  73 % Kinobox  70 %

Čtyři minuty online

Sledovat Čtyři minuty online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čtyři minuty online, zda je ke stažení a zda má Čtyři minuty dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 8. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čtyři minuty recenze a hodnocení

Ve filmu Čtyři minuty hrají Monica Bleibtreu, Richy Müller, Jasmin Tabatabai, Stefan Kurt, Vadim Glowna, Hannah Herzsprung, Sven Pippig.

Film Čtyři minuty režíruje Chris Kraus.

Film Čtyři minuty má 112 minut.

Film Čtyři minuty měl rozpočet 1 400 000 $.

Film Čtyři minuty můžete vidět na Filmbox+.

Film Čtyři minuty je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.