FB pixel TP pixel
Nono, the Zigzag Kid
Nono, the Zigzag Kid

Detektivem nanečisto

Nono, the Zigzag Kid
Velká Británie | 2012 | Dobrodružné filmy | Rodinné | 90 minut

Inspektor Feierberg má syna, který tvrdí, že jeho otec je nejlepším policistou na světě. Amnon Nona Feierberga od tří let systematicky učí a připravuje, aby mohl jednou pokračovat v jeho profesionální dráze. Otec se synem se nevěnují obvyklým dětským hrám, ale nacvičují všelijaké policejní praktiky,...

Inspektor Feierberg má syna, který tvrdí, že jeho otec je nejlepším policistou na světě. Amnon Nona Feierberga od tří let systematicky učí a připravuje, aby mohl jednou pokračovat v jeho profesionální dráze. Otec se synem se nevěnují obvyklým dětským hrám, ale nacvičují všelijaké policejní praktiky, jako je správná technika nasazování pout nebo čtení stop. Do bar mitzvahja chybí už pouhé dva dny, když Nono při cestě vlakem najde podivný dopis, který ho zve na jakousi tajnou misi. Nono je přesvědčen, že v této záhadě má prsty jeho otec, a tak bez nejmenšího zaváhání po hlavě skočí do rýsujícího se dobrodružství. Jakmile to udělá, začne se situace neuvěřitelně zamotávat.

IMDb  65 % CSFD  68 %

Detektivem nanečisto online

Sledovat Detektivem nanečisto online můžeš na Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Detektivem nanečisto online, zda je ke stažení a zda má Detektivem nanečisto dabing nebo titulky.

Vapet
Vapet
český dabing | SD kvalita | od 7. 12. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Detektivem nanečisto obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Detektivem nanečisto, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Detektivem nanečisto postavy.

Detektivem nanečisto recenze a hodnocení

Ve filmu Detektivem nanečisto hrají Thomas Simon, Burghart Klaußner, Isabella Rossellini, Fedja van Huet, Jessica Zeylmaker, Camille De Pazzis.

Film Detektivem nanečisto režíruje Vincent Bal.

Film Detektivem nanečisto má 90 minut.

Film Detektivem nanečisto můžete vidět na Vapet.

Film Detektivem nanečisto je online na Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.