FB pixel TP pixel
Lovesick
Lovesick

Diagnóza žárlivost

Lovesick
USA | 2014 | Komedie | Romantická komedie | 100 minut

Komedie Diagnóza žárlivost vypráví příběh Charlieho Darbyho (Matt LeBlanc ze seriálu Přátelé), muže, který má všechno, co si jen může přát: skvělou práci ředitele základní školy, chápající přátele a úžasný život. Jediná věc, která mu chybí, je láska. Pokaždé, když se zamiluje do nějaké dívky, docház...

Komedie Diagnóza žárlivost vypráví příběh Charlieho Darbyho (Matt LeBlanc ze seriálu Přátelé), muže, který má všechno, co si jen může přát: skvělou práci ředitele základní školy, chápající přátele a úžasný život. Jediná věc, která mu chybí, je láska. Pokaždé, když se zamiluje do nějaké dívky, dochází totiž v jeho mozku k patologickým chemickým změnám a on duševně onemocní. Bohužel i ve chvíli, kdy potká bývalou tanečnici Molly Kingstonovou (Ali Larterová), která by pro něj mohla být ta pravá, opět čelí své diagnóze. S pomocí kamaráda Jasona (Adam Rodriguez) a pošetilých rad šíleného souseda Lestera (Chevy Chase), musí Charlie překonat svou psychózu a nepropást šanci na pravou lásku.

IMDb  51 % CSFD  46 %

Diagnóza žárlivost online

Sledovat Diagnóza žárlivost online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Diagnóza žárlivost online, zda je ke stažení a zda má Diagnóza žárlivost dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Diagnóza žárlivost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Diagnóza žárlivost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Diagnóza žárlivost postavy.

Diagnóza žárlivost recenze a hodnocení

Ve filmu Diagnóza žárlivost hrají Matt LeBlanc, Ali Larter, Rachael Harris, Ashley Williams, Chevy Chase, Kristen Johnston, Adam Rodríguez.

Film Diagnóza žárlivost režíruje Luke Matheny.

Film Diagnóza žárlivost má 100 minut.

Film Diagnóza žárlivost můžete vidět na Starmax.

Film Diagnóza žárlivost je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.