FB pixel TP pixel
Dum Laga Ke Haisha
Dum Laga Ke Haisha

Dum Laga Ke Haisha

Dum Laga Ke Haisha
Indie | 2015 | Komedie | 110 minut

Píše se rok 1990. Prem, plachý nadšenec do muziky, provozuje obchod s kazetami v Haridwaru a má noční můru z blížící se zkoušky z angličtiny. Sandhya miluje tanec a brzy se má stát učitelkou. Prem zápolí nejen se strachem z anglického jazyka, ale i se svým dominantním otcem, který ho přinutil se ože...

Píše se rok 1990. Prem, plachý nadšenec do muziky, provozuje obchod s kazetami v Haridwaru a má noční můru z blížící se zkoušky z angličtiny. Sandhya miluje tanec a brzy se má stát učitelkou. Prem zápolí nejen se strachem z anglického jazyka, ale i se svým dominantním otcem, který ho přinutil se oženit, navíc se ženou, která není podle jeho gusta – Sandhya je totiž poněkud korpulentní. Časem ale Prem zjistí, že manželka, o které si myslel, že mu bude jen na obtíž, ho může dovést k něčemu docela cool.

IMDb  75 % CSFD  62 %

Dum Laga Ke Haisha online

Sledovat Dum Laga Ke Haisha online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dum Laga Ke Haisha online, zda je ke stažení a zda má Dum Laga Ke Haisha dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2018
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Dum Laga Ke Haisha obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dum Laga Ke Haisha, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dum Laga Ke Haisha postavy.

Dum Laga Ke Haisha recenze a hodnocení