FB pixel TP pixel
Two Brothers
Two Brothers

Dva bratři

Two Brothers
Francie | 2004 | Dobrodružné filmy | 109 minut

Známý režisér Jean-Jacques Annaud, kterého proslavil film Medvěd, natočil výjimečný snímek určený pro celou rodinu. Odehrává se v nedávné době, ve vzdálené zemi. Film Dva bratři je příběhem tygřích dvojčat, jedno je plaché a něžné, zatímco druhé je nebojácné a prudké. Oba se narodili v ruinách chrám...

Známý režisér Jean-Jacques Annaud, kterého proslavil film Medvěd, natočil výjimečný snímek určený pro celou rodinu. Odehrává se v nedávné době, ve vzdálené zemi. Film Dva bratři je příběhem tygřích dvojčat, jedno je plaché a něžné, zatímco druhé je nebojácné a prudké. Oba se narodili v ruinách chrámu v džungli, ovšem jednoho dne je osud rozdělí. odvážnější z bratrů se dostává do cirkusu, kde jeho povahu změní život v kleci. Plaché mládě se nejprve skamarádí s osamělým guvernérovým synem, ovšem neštěstí přiměje rodinu vzdát se ho. Další majitel chce změnit plachou povahu zvířete a vychovat z něj sportovce a bojovníka. Bratři se opět setkají jako dospělá zvířata, jsou však nuceni se postavit jeden druhému jako soupeři. Velkolepý dobrodružný snímek o síle přátelství, bratrském poutu i těžko popsatelném citu, který nás všechny spojuje. Guy Pearce (Memento, L.A. Přísně tajné) se představí v roli dobrodruha, který zasáhne do idylického života tygřích bratrů a navždy přetrhne jejich společný osud. Snímek se natáčel v Kambodži a Thajsku. Autorem scénáře je podle vlastního námětu Jean-Jacques Annaud spolu s Alainem Godardem (Nepřítel před branami) "

Dva bratři obsazení

Herci: Mai Anh Le, Guy Pearce, Oanh Nguyen, Jaran 'See Tao', Petcharoen, Stéphanie Lagarde, Jean-Claude Dreyfus, Philippine Leroy-Beaulieu

Režie: Jean-Jacques Annaud

IMDb  70 % Kinobox  72 % Dva bratři CSFD 74 %
Voyo
Dobrodružné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Dva bratři online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Dva bratři online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Dva bratři dabing nebo titulky.

Dva bratři celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Dva bratři Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dva bratři recenze a hodnocení

Ve filmu Dva bratři hrají Mai Anh Le, Guy Pearce, Oanh Nguyen, Jaran 'See Tao', Petcharoen, Stéphanie Lagarde, Jean-Claude Dreyfus, Philippine Leroy-Beaulieu.

Film Dva bratři režíruje Jean-Jacques Annaud.

Film Dva bratři má 109 minut.

Film Dva bratři není zatím nikde online.

Film Dva bratři není zatím kde sledovat.