FB pixel TP pixel
Zwei Nasen tanken Super
Zwei Nasen tanken Super

Dva nosáči tankují super

Zwei Nasen tanken Super
Německo | 1984 | Supernosáči | Komedie | Krimi komedie | 92 minut

Jedním z nejcennějších exponátů městského muzea jsou Tygří oči, dva velké diamanty v ceně šesti milionů marek. A právě ty přišli ukrást lupiči. Když se rozdrnčí poplašné zařízení, ukryjí zločinci kameny do dvou nádherných motorek vystavených v přízemí. Den nato tam zabloudí naši staří známí Mike a T...

Jedním z nejcennějších exponátů městského muzea jsou Tygří oči, dva velké diamanty v ceně šesti milionů marek. A právě ty přišli ukrást lupiči. Když se rozdrnčí poplašné zařízení, ukryjí zločinci kameny do dvou nádherných motorek vystavených v přízemí. Den nato tam zabloudí naši staří známí Mike a Thomas, náhodou jsou stotisícími návštěvníky - a vyhrávají ony motocykly!

IMDb  42 % CSFD  53 %

Dva nosáči tankují super online

Sledovat Dva nosáči tankují super online můžeš na Prima Plus, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dva nosáči tankují super online, zda je ke stažení a zda má Dva nosáči tankují super dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
český dabing | od 16. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 4. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dva nosáči tankují super obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dva nosáči tankují super, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dva nosáči tankují super postavy.

Dva nosáči tankují super recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dva nosáči tankují super?

Ve filmu Dva nosáči tankují super hrají Thomas Gottschalk, Mike Krüger, Simone Brahmann, Sonja Tuchmann, Jochen Busse, Jürgen von der Lippe.

Film Dva nosáči tankují super režíruje Dieter Pröttel.

Film Dva nosáči tankují super má 92 minut.

Film Dva nosáči tankují super můžete vidět na Prima Plus, Stream.

Film Dva nosáči tankují super je online na Prima Plus, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.