FB pixel TP pixel
Two Big Girls in Pyjamas
Two Big Girls in Pyjamas

Dvě dívky v jednom pyžamu

Two Big Girls in Pyjamas
Francie | 1974 | Komedie | 100 minut

Mít dvě mladé milenky je sen spousty mužů. I Jérome si asi myslel, že není nic úžasnějšího. Jenže pak mu jeho kamarád Lionel přivedl domů dvě mladé turistky, Švédku a Angličanku, které se mu podařilo odchytit na letišti krátce po tom, co jeho žena odletěla do Anglie. Obě chtějí zjistit, jestli to, c...

Mít dvě mladé milenky je sen spousty mužů. I Jérome si asi myslel, že není nic úžasnějšího. Jenže pak mu jeho kamarád Lionel přivedl domů dvě mladé turistky, Švédku a Angličanku, které se mu podařilo odchytit na letišti krátce po tom, co jeho žena odletěla do Anglie. Obě chtějí zjistit, jestli to, co se říká o Francouzích, je pravda. Lionel se jim moc nezamlouvá, ale Jérome vypadá slibně. Že by se blížilo plnění mužského snu? Spíš noční můry. Jérome potřebuje dokončit důležitou práci a do toho kolem něj pořád pobíhají dvě mladé holky a poblázněný Lionel, který se nevzdává a pořád doufá, že se mu podaří jednu z dívek ulovit. Navíc se Jérome obává tučného účtu za vodu, protože Ingrid říká: U nás ve Švédsku se sprchujeme pořád!.

IMDb  29 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Dvě dívky v jednom pyžamu online

Dvě dívky v jednom pyžamu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dvě dívky v jednom pyžamu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dvě dívky v jednom pyžamu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dvě dívky v jednom pyžamu postavy.

Dvě dívky v jednom pyžamu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dvě dívky v jednom pyžamu?

Ve filmu Dvě dívky v jednom pyžamu hrají Philippe Nicaud, Jacques Jouanneau, Michel Galabru, Micheline Presle, Marcha Grant, Charlotte Kinberg.

Film Dvě dívky v jednom pyžamu režíruje Jean Girault.

Film Dvě dívky v jednom pyžamu má 100 minut.

Film Dvě dívky v jednom pyžamu není zatím nikde online.

Film Dvě dívky v jednom pyžamu není zatím kde sledovat.